Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Max. pojemność zbiornika : 1000 l

Zbiornik czystej wody : 180 l 

Rozwadniacz : 30 l

KVERNELAND

OPRYSKIWACZ

iXter B

Kverneland iXter B

iXter jest owocem wielu lat badań i rozwoju w ścisłej współpracy z rolnikami: jest to dzisiaj najbardziej zaawansowana konstrukcja w zakresie opryskiwaczy zawieszanych, ze szczególnym uwzględnieniem łatwości użytkowania i ochrony środowiska. Model iXter dostępny jest z czterema różnymi objętościami zbiorników od 1000 do 1800 litrów i dwoma rodzajami belek opryskowych ( HOSA i HC), od 15 do 30 metrów. W zależności od potrzeb może być wyposażony w pompy 150, 200 i 260 l/min; odporne na działanie nawozów płynnych, jak i zdolne do pracy na sucho, bez ryzyka uszkodzenia. Ze względu na trójkąt zaczepowy Easy Hitch, punkt ciężkości opryskiwacza umieszczony jest bardzo blisko ciągnika, co relatywnie zmniejsza zapotrzebowanie na udźwig. Z pomocą trójkąta Easy Hitch operacja zaczepienia staje się szybka i łatwa. Zaawansowane opcje, takie jak iXclean, IsoMatch Tellus, IsoMatch Tellus GO, Starguide IV, IsoMatch GEOCONTROL i wiele innych mają na celu poprawienie komfortu pracy operatora.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

HC 18-20-21-24-27-28-30m - składana do pionu stalowa belka opryskowa Belka HC to najbardziej wszechstronna stalowa belka opryskowa. Trójkątna struktura budowy i unikalny system tłumienia drgań pozwalają na pracę z dużymi prędkościami nawet w trudnych warunkach. Belka HC daje takie możliwości, jak jednostronne składanie, symetryczna i asymetryczna redukcja szerokości, w zależności od pakietu hydaulicznego.

 

Pełna integracja Nikt nie spodziewałby się, że wszystkie funkcje mogą być pod ręką. Lepsza ochrona i integracja nie jest już możliwa. iXter wyznacza nowy standard! Panel obsługi Easy Set Prosty panel sterowania Easy Set ułatwia życie przez jego intuicyjną obsługę. Obsługa funkcji ssących i ciśnieniowych jest ułatwiona poprzez ich odseparowanie. Zawory znajdują się za zamykanymi drzwiami, co pozwala utrzymać je wolnymi od zanieczyszczenia pyłem i opryskami. Trójkąt zaczepowy Easy Hitch znacznie ułatwia życie Rozwiązanie to sprawia, że mamy dużo miejca, by podłączyć wałek WOM, przewody hydrauliczne i elektryczne. Pomysłowy system blokujący zabezpiecza urządzenie i pokazuje operatorowi, czy prawidłowo podłączył maszynę.