Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : iXtrack A 24

Pojemność zbiornika : 2400 l

Pompy : 200 - 250 l/min

KVERNELAND

OPRYSKIWACZ

IXTRACK A I B

Kverneland iXtrack A i B

Opryskiwacz IXtrack A dostępny jest z pojemnościami zbiornika 2400 lub 2800 litrów w połączeniu ze stalową belką opryskową HSS o szerokości 18-30 metrów. Objętości zbiornika 2400, 2800 i 3600 litrów dostępne są dla modelu iXtrack B w połączeniu ze stalowymi belkami opryskowymi HSS o szerokości 18-36 metrów lub belkami aluminiowymi HSA 24-33 metrów. Panel obsługowy EasySet w obu modelach sprawia iż obsługa opryskiwacza jest łatwa i intuicyjna. Różne opcje osi pozwalają w pełni spełnić oczekiwania klienta. IXtrack B jest również dostępny w standardzie ISOBUS z terminalem IsoMatch Tellus oraz takimi funkcjami jak IsoMatch GEOCONTROL, system zarządzania na uwrociach ErgoDrive czy system automatycznej kontroli wysokości belki opryskowej Boom Guide. iXclean Comfort lub iXclean Pro to jeszcze większy komfort pracy operatora ponieważ takie funkcje jak napełnianie, opryskiwanie, płukanie mogą być sterowane z kabiny ciągnika!

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

HSS 18-20-21-24-27-28-30-32-33-36-38-39-40 m - kompaktowo składana stalowa belka opryskowa

Belki typu HSS to profesjonalne belki opryskowe opracowane dla wymagających gospodarstw. Specjalny profil belki HSS łączy minimalną masę z maksymalną wytrzymałością i stabilnością. Komputerowe projektowanie, testy laboratoryjne i polowe oraz zastosowanie specjalnie hartowanej stali Domex, przyczyniły się do zbudowania bardzo dobrej reputacji dla tych szerokich i mocnych belek opryskowych. W skład belek HSS wchodzą belki podwójnie składane (18-30m) i potrójnie składane (27-40m).

System osi kierowanej Autotrac

Kierowana oś Autotrac zapewnia dokładne prowadzenie i minimalne uszkodzenia roślin na uwrociach. Zapewnia płynną reakcję belki podczas skręcania w trybie automatycznym. Daje również możliwość ręcznej korekcji toru jazdy, np. na skłonach. Blokowana do jazdy po drogach. Amortyzacja osi TwinFlex Dwie sprężyny zamontowane poziomo zapewniają stabilną pracę belki podczas jazdy po nierównościach i przy dużych prędkościach. Dynamiczny system amortyzacji daje doskonały efekt zarówno przy pełnym, jak i pustym zbiorniku.