Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Max. pojemność zbiornika : 1000 l

Zbiornik czystej wody : 180 l 

Rozwadniacz : 30 l

KVERNELAND

OPRYSKIWACZ

IXTRACK C

Kverneland iXtrack C

Opryskiwacz iXtrack został opracowany z dużym naciskiem na komfort pracy operatora i ochronę środowiska. iXtrack C oferuje objętości zbiornika 3000, 4000, 5000 i 6000 litrów w połączeniu ze stalowymi belkami opryskowymi HSS o szerokości 18-40 metrów (18-30m podwójnie składane i 27-40m potrójnie składane) lub belkami aluminiowymi HSA 24-33 metrów. Trzecim modelem belki opryskowej jest belka HBWP, która występuje w szerokości 45 metrów. Nisko położony środek ciężkości i kompaktowe wymiary pozwalają na pracę przy wyższych prędkości roboczych i prosty transport na drodze. iXtrack C dostępny jest również z terminalen ISOBUS IsoMatch Tellus, jak i z oprogramowaniem IsoMatch GEOCONTROL, które szeroko otwiera drzwi do rolnictwa precyzyjnego, natomiast takie funkcje jak Ergodrive i Boom Guide umożliwiają automatyczną kontrolę wysokości belki opryskowej. Ponadto iXclean Comfort lub iXclean Pro dają jeszcze większy komfort pracy operatorowi, poprzez kontrolę takich funkcji, jak napełnianie, opryskiwanie, płukanie itd. z poziomu kabiny ciągnika!

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Belki typu HSS to profesjonalne belki opryskowe opracowane dla wymagających gospodarstw. Specjalny profil belki HSS łączy minimalną masę z maksymalną wytrzymałością i stabilnością. Komputerowe projektowanie, testy laboratoryjne i polowe oraz zastosowanie specjalnie hartowanej stali Domex, przyczyniły się do zbudowania bardzo dobrej reputacji dla tych szerokich i mocnych belek opryskowych. W skład belek HSS wchodzą belki podwójnie składane (18-30m) i potrójnie składane (27-40m)

 

 

Kierowana oś Autotrack zapewnia dokładne prowadzenie i minimalne uszkodzenia roślin na uwrociach. Specjalnie zaprojektowana dla szerokich belek opryskowych i pracy z dużą prędkością. Daje również możliwość ręcznej korekcji toru jazdy np. na skłonach. Blokowana do transportu drogowego.