Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : FXF 560 

Szerokość robocza : 5,60 m

Waga : 2400 kg

KVERNELAND

KOSIARKO-ROZDRABNIARKA

FXF

FXF

Kosiarko-rozdrabniarka FXF jest odpowiednią maszyną do porządkowania terenów zielonych i nieużytków rolnych, rozdrabniania resztek pożniwnych na ściernisku po kukurydzy, słoneczniku czy sorgo. Model FXF dostępny jest w szerokościach roboczych 5.6 lub 6.4 m i jest składany hydraulicznie do pozycji transportowej 2.5 m. Ta ważna cecha w połączeniu z unikalną wydajnością sprawia, że kosiarko-rozdrabniarka FXF jest idealnym wyborem dla usługodawców i profesjonalnych rolników. Szczególną uwagę zwrócono na zmniejszenie kosztów eksploatacji w zakresie zapotrzebowania mocy i zużycia paliwa.

Rotor może być wyposażony w noże typu "Y" lub typu młoteczki. Ich specjalna konstrukcja gwarantuje podnoszenie materiału nawet w wilgotnych warunkach oraz zapobiega niedocinaniu ścierniska zwłaszcza w śladach kół ciągnika. Wysoka prędkość obrotowa rotora 1850 obr/min zapewnia doskonały efekt cięcia i rozdrobnienia nawet przy wysokiej prędkości roboczej.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Zalety:

  • Wysoka wydajność na dużych obszarach
  • Wytrzymałość i niezawodność w najcięższych warunkach
  • Bezpieczny transport dzięki automatycznej blokadzie hydraulicznej
  • Perfekcyjne kopiowanie nierówności terenu przez oscylacyjne dolne ramiona zaczepu i podłużny otwór dla górnego łącznika

W standardowym wyposażeniu Kverneland FXF jest oferowany z tylnym wałem o średnicy 245 mm dla precyzyjnej kontroli wysokości pracy; łożyska są zintegrowane i chronione oraz nie wymagają regularnego smarowania. Opcjonalnie tylny wał może być zastąpiony przez 4 skrętne koła (10/8.0x12.8). W standardzie model zawiera podwójną pokrywę, która zwiększa żywotność obudowy oraz drugi zestaw przeciwnoży, który polepsza efekt rozdrobnienia materiału.