Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : Monopill 6 rzędów

Rozstaw rzędów : 45 cm

Waga : 400 kg

KVERNELAND

SIEWNIK

MONOPILL S/ MONOPILL E-DRIVE

Kverneland MONOPILL S/ MONOPILL EDRIVE

Siewnik punktowy Monopill S z mechanicznym napędem i Monopill e-drive II z elektrycznym napędem aparatów wysiewających jest zaprojektowany do profesjonalnego siewu buraka cukrowego, rzepaku i cykorii. Model Monopill charakteryzuje się tym, że prędkość obrotowa tarczy wysiewających jest równa prędkości jazdy podczas siewu, dzięki czemu nasiona posiadają zerową prędkość odkładania bez efektu odbijania się i toczenia nasion w bruździe. Mocny równoległobok, na którym montowane są sekcje siewnika Monopill S oraz e-drive II gwarantuje dokładną kontrolę głębokości siewu nawet w najtrudniejszych warunkach. Ramy sztywne dostępne są w szerokościach roboczych 3.0, 6.0, 9.0 lub 12.0 m. Natomiast ramy składane hydraulicznie dostępne są w szerokościach 6.0 lub 9.0 m. Ponadto szerokość transportowa wszystkich modeli Monopill S oraz e-drive II nie przekracza 3.0 m.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Ramy sztywne dostępne są w szerokościach roboczych 3m, 6m, 9m oraz 12m. Rama hydraulicznie składana dostępna w dwóch wersjach 6 m oraz 9 m. Szerokość transportowa wszystkich siewników Monopill S oraz e-drive II to 3 metry. Dostępny w opcji znacznik przedwschodowy pozwala na przeprowadzenie pierwszych zabiegów oprysku jeszcze przed wschodem nasion.

Sekcja wysiewająca – podobnie jak cała maszyna – posiada modułową budowę Element podstawowy zawsze pozostaje taki sam, różni się jedynie wyposażenie które jest dobierane wg. indywidualnych potrzeb. Sekcja do siewu w much, zamiast przedniego koła podporowego Farmflex posiada dwa talerze tnące wyposażone w boczne bezciśnieniowe koła. Redlica formuje równą bruzdę w której precyzyjnie umieszczane są nasiona. Siewnik Monopill może zostać również wykorzystany do siewu rzepaku lub cykorii, co pozwoli właścicielowi lepiej wykorzystać maszynę oraz zapewnić szybszy zwrot z inwestycji. Siew punktowy rzepaku z zasady odbywa się w rozstępach międzyrzędami 45 cm. Rozstaw ten pozwala na wykorzystanie mechanicznych siewników punktowych. Rozstaw nasion w rzędzie w zależności od potrzeb oraz uwarunkowań wynosi pomiędzy 5 a 8 cm.