Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Prześwit pod ramą : 70 - 75

Szerokość orki : 35 - 45 cm

Liczba korpusów : 5-9

KVERNELAND

PŁUGI PÓŁZAWIESZANE OBRACALNE

PN/RN

Kverneland PN/RN

Model PN/RN jest mocnym pługiem półzawieszanym obracalnym z kołem umieszczonym z boku ramy oraz skokową regulacją szerokości orki. Wszystkie modele od 1-go sierpnia 2016 roku będą dostarczane z wprowadzonymi kilkoma modyfikacjami. Wytrzymały pług zbudowany na mocnej ramie o profilu 200x200 mm wykonanej w technologii „heat-treated”. Opcjonalnie istnieje możliwość orki “po caliźnie”.

Wszystkie pługi PN/RN dostarczone od 1-go sierpnia 2016 roku będą mogły pracować zarówno „w bruździe” (standard), jak i „po caliźnie” (opcja). Regulacja pomiędzy ustawieniem “w bruździe”, a “po caliźnie” odbywa się hydraulicznie:

Wersjami „po caliźnie” można orać również “w bruździe”. Modele “w bruździe” mogą być wyposażone w zestaw do orki “po caliźnie”.

Wersje “po caliźnie” są przeznaczone dla ciągników o szerokości max. 3.60 m.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Znaczenie obróbki cieplnej “heat-treated”

Rama jest istotnym elementem konstrukcji pługa. W odniesieniu do norm jakości Kverneland, część nie poddana obróbce cieplnej “heat-treated” jest słabą częścią!

Ramy pługów Kverneland są poddawane obróbce cieplnej poprzez dwukrotną indukcję. Temperatura stali w tym procesie jest ściśle monitorowana. Dzięki temu rama uzyskuje 3 razy większą wytrzymałość. Te unikalne procesy hartowania i utwardzania Kverneland gwarantują wytrzymałość i elastyczność, zapewniając jednocześnie wyjątkową trwałość.

 

Eliminuje drgania w najtrudniejszych warunkach Kverneland jest pierwszą firmą, która zaprojektowała to mądre i proste rozwiązanie. System Vibromat jest bardzo efektywnym amortyzatorem, którego zasada działania jest taka sama, jak samochodowego. Dostępny jest dla pługów LD oraz RN (skokowa regulacja szerokości orki).