Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Liczba talerzy :  24 - 48 

Szerokość robocza : 3 - 6 m

Średnica talerzy : 520 mm

KVERNELAND

BRONA TALERZOWA

QUALIDISC FARMER

QUALIDISC Farmer

Najnowsza technologia

Brona talerzowa Qualidisc Farmer została zaprojektowana dla max. głębokości pracy 10 cm. Ponadto jest również od 7 do 15 % lżejsza od aktualnego modelu Qualidisc, a tym samym ma mniejsze zapotrzebowanie na udźwig i jest idealna do zredukowania zagęszczenia gleby. Model zawieszany Qualidisc Farmer z ramą sztywną jest dostępny w szerokościach roboczych od 3.0 do 4.0 m. Natomiast wersja zawieszana składana hydraulicznie oraz brona talerzowa ciągana Qualidisc Farmer T są dostępne od 4.0 do 6.0 m. Brona talerzowa Qualidisc Farmer jest wyposażona w nowe ramię talerza, które nie ma możliwości przesunięcia bocznego podczas pracy dla zachowania stałego kąta cięcia. Talerz o średnicy 520 mm i grubości 5 mm (twardość 200 kg/mm²) został wykonany w technologii „heat-treated” dla maksymalnej wytrzymałości.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Wytrzymała i solidna rama – dobrze znana i sprawdzona w kultywatorach ścierniskowych Kverneland. Wzmocniona konstrukcja głowicy i profil ramy 100x100x8 mm daje możliwość wyposażenia brony talerzowej w ciężkie wały uprawowe. Ramiona wału są przymocowane również z przodu brony talerzowej dla lepszego rozkładu wagi podczas transportu, także z wysokimi prędkościami. Ze względu na małą odległość między sekcjami talerzy oraz kompaktową budowę jest mniejsze zapotrzebowanie na udźwig. Głębokość pracy jest regulowana hydraulicznie za pomocą podkładek dystansowych na siłownikach. Zagarniacze boczne są składane do pozycji transportowej w celu zapewnienia szerokości zgodnej z przepisami ruchu drogowego.

 
  • Od 7 do 15 % lżejsza – mniejsze zapotrzebowanie na udźwig oraz zredukowane zagęszczenie gleby

  • Mocna konstrukcja ramy

  • Ramię talerza bez przesunięcia bocznego dla zachowania stałego kąta cięcia

  • Talerz o średnicy 520 mm i grubości 5 mm wykonany w technologii „heat-treated” (twardość 200 kg/mm²)

  • Dobrze chronione i szczelne łożyska bezobsługowe (brak punktów smarowniczych) dla długiej żywotności i bezproblemowej pracy pod dużym obciążeniem i wysokimi prędkościami roboczymi

  • Łatwe i szybkie ustawienia

  • Bardzo dobre wyrównanie i kontrola przepływu ziemi

  • Możliwość wyposażenia w siewnik do poplonów a-drill

  • Szeroka gama wałów uprawowych

Zalety