Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Min moc ciągnika :  100 KM

Szerokość robocza : 3 - 7 m

Waga : 1720 - 6520 kg

KVERNELAND

BRONA TALERZOWA

QUALIDISC PRO

QUALIDISC Pro

Najnowsza technologia

Kultywacja ścierniska ma istotne znaczenie w przypadku stosowania uprawy uproszczonej: przy dużej ilości chwastów i resztek pożniwnych bardzo ważnym czynnikiem jest dokładne i intensywne wymieszenie ich z ziemią dla szybszego i skuteczniejszego rozkładu masy organicznej. Kverneland zaprojektował bronę talerzową Qualidisc Pro nie tylko po to, aby spełnić te wymagania, ale także po to, aby zaoferować rolnikowi uniwersalną maszynę, która będzie przygotowana do pracy zarówno płytkiej, jak i głębokiej.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Wytrzymała Rama I Wzmocniona Głowica

ZWytrzymała i solidna rama – dobrze znana i sprawdzona w kultywatorach ścierniskowych Kverneland. Wzmocniona konstrukcja głowicy i profil ramy 100x100x8 mm daje możliwość wyposażenia brony talerzowej w ciężkie wały uprawowe. Ramiona wału są przymocowane również z przodu brony talerzowej dla lepszego rozkładu wagi podczas transportu, także z wysokimi prędkościami. Ze względu na małą odległość między sekcjami talerzy oraz kompaktową budowę jest mniejsze zapotrzebowanie na udźwig. Głębokość pracy jest regulowana hydraulicznie za pomocą podkładek dystansowych na siłownikach. Zagarniacze boczne są składane do pozycji transportowej w celu zapewnienia szerokości zgodnej z przepisami ruchu drogowego.

 

W agregacie Spirit R zastosowano prosty w obsłudze układ dozujący Fenix III. Materiał siewny można dozować w szerokim zakresie dawek, już od 1kg na hektar do bardzo dużych wartości. Sprawność układu dozującego nigdy nie ograniczy wydajności tego agregatu.

Do istotnych cech Fenix III należy wałek dozujący wykonany z elastycznego materiału, który uszczelnia ten układ, a dzięki temu zmniejsza ilość wymaganego powietrza, co wpływa na oszczędność paliwa.

Precyzja dozowania nasion zapewnia wyrównane wschody na całym polu

 

Precyzyjny układ dozujący

najnowszej generacji