Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Model : TLG 400 

Szerokość robocza : 4,0 m

Waga : 1800 kg

KVERNELAND

BIERNE AGREGATY UPRAWOWE

TLG

Najnowsza technologia

Wytrzymała i precyzyjna konstrukcja agregatu uprawowego TLG zapewnia optymalne przygotowanie gleby pod siew przede wszystkim buraków cukrowych, kukurydzy i warzyw. Agregat uprawowy TLG zawiera cztery strefy robocze: mocną włóka równającą z przodu, wałem rurowym, czterema rzędami mocnych zębów sprężynowych oraz pojedynczym lub podwójnym wałem z tyłu. Taka kombinacja sprawia, że model TLG jest idealnym agregatem do przygotowania bardzo zagęszczonej i wyrównanej gleby na całej szerokości roboczej. Istnieje możliwość zamontowania wału rurowego pomiędzy dwiema sekcjami zębów zamiast z przodu za włóką. Agregat uprawowy TLG to maszyna zawieszana składana hydraulicznie, która dostępna jest w szerokościach roboczych 4.0, 5.0 lub 6.0 m.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Strefa 3 - Spulchnianie/Kruszenie

Cztery rzędy zębów dają optymalną jakość uprawy. Pierwsze dwa rzędy zębów 45x10 mm w rozstawie 250 mm gwarantują efektywne spulchnianie po orce oraz optymalny przepływ ziemi, nawet w ciężkich i zbrylonych warunkach. Drugie dwa rzędy zębów 32x10 mm w rozstawie 125 mm zapewniają bardzo dobre kruszenie brył ziemi i perfekcyjne równanie górnej warstwy. Kąt pracy zębów jest regulowany bezstopniowo za pomocą śruby, co umożliwia łatwe i szybkie przystosowanie do różnych warunków glebowych.

 

Strefa 4 - Zagęszczanie

Szeroki wybór wałów w tylnej strefie roboczej. W zależności od wymagań agregat uprawowy TLG może być wyposażony z tyłu w pojedynczy wał strunowy, podwójny wał strunowy lub kombinację wału strunowego i „Crosskill”. Wszystkie rozwiązania dają doskonałe zagęszczenie i perfekcyjne przygotowanie gleby pod siew niezależnie od rodzaju gleby.

Strefa 1 - Równanie

Dla pierwszej strefy roboczej “równanie” dostępne są dwie różne opcje: Włóka prosta regulowana mechanicznie za pomocą sworznia. Włóka typu “Clod Board”: zapewnia intensywne kruszenie brył ziemi. Jest dostępna z regulacją mechaniczną lub hydrauliczną z kabiny ciągnika. Zarówno włóka prosta, jak i typu „Clod Board” są zbudowane z trzech sekcji, aby lepiej kopiować nierówności terenu.

 

Strefa 2 - Kontrola Głębokości

Wał rurowy zamontowany z przodu, bezpośrednio za sekcją równającą, zapewnia precyzyjną kontrolę głębokości roboczej. Ze względu na umiejscowienie wału z przodu, zredukowane jest ryzyko gromadzenia się ziemi na wale. Jeżeli jest taka potrzeba, istnieje także możliwość zamontowania wału rurowego pomiędzy dwiema sekcjami zębów.