Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Szerokość robocza  : 4.0./5.0/5.6/6.0 (m)

Pojemność zbiornika : 1350  (z nadstawką 1700 )

 

KVERNELAND

SIEWNIK TS-DRILL

Kverneland TS-DRILL

Różne opcje wyposażenia w połączeniu z wysoką wydajnością i stosunkowo niską ceną zakupu sprawiają, że siewnik zębowy ts-drill jest realnie ekonomiczną alternatywą dla każdego rodzaju upraw. Szczególnie w ekstremalnych warunkach, jak wilgotna gleba lub duża ilość resztek pożniwnych, zalety modelu ts-drill stają się oczywiste. Inteligentne rozmieszczenie zębów wysiewających w pięciu rzędach zapewnia pracę bez blokowania oraz pozwala na precyzyjne umieszczenie nasion w glebie.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Ts-drill Pięć Rzędów Zębów

  • Inteligentne rozmieszczenie zębów wysiewających w pięciu rzędach pozwala na precyzyjne umieszczenie nasion w glebie, nawet w warunkach z dużą ilością resztek pożniwnych. Ponadto gwarantuje pracę bez blokowania, perfekcyjną kontrolę głębokości siewu i wyrównanie. Siewnik ts-drill może być zamówiony z rozstawem zębów wysiewających 12.5 lub 15 cm. 
  • Zęby wysiewające są wykonane z wysokiej jakości stali sprężystej oraz wyposażone w dobrze znane zabezpieczenie na kamienie Kverneland non-stop (resorowe). W celu zapewnienia swobodnego przepływu ziemi i resztek pożniwnych, zęby są rozmieszczone w konfiguracji off-set w pięciu rzędach.
  • Specjalna konstrukcja zębów zmniejsza zapotrzebowanie na moc ciągnika oraz zapewnia umieszczenie nasion na jednakowej głębokości. Również w glebach bardzo wilgotnych i lepkich siewnik ts-drill gwarantuje doskonałe rezultaty siewu.