Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec MaszynyGwarancja najniższej ceny na oryginalne części zamienne

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Oddział Lisi Ogon

ul. Szczecińska 10

86-065 Łochowo

+48 52 332-85-86

mail: bydgoszcz@agro-siec.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7.00 - 18.00

sobota-niedziela: 8.00 - 16.00

Sekretariat:

Joanna Marchlewska

telefon: +48 883-318-710

email: maszyny@agro-siec.pl

Tomasz Syrocki

koordynator serwisu

telefon: +48 785 237 662

mail: t.syrocki@agro-siec.pl

Dawid Nowacki

doradca techniczno-handlowy serwisu

telefon: +48 882-044-115

mail: d.nowacki@agro-siec.pl

Tomek Bulge

doradca ds. rolnictwa precyzyjnego

telefon: +48 664-144-562

mail: t.bulge@agro-siec.pl

Piotr Gralak

Maszyny do warzyw i buraka cukrowego

telefon: +48 605-690-124

mail: p.gralak@agro-siec.pl

Bartosz Małkiewicz

profesjonalne maszyny komunalne

telefon: +48 511-464-469

mail: b.malkiewicz@agro-siec.pl

Łukasz Stefaniak

koordynator ds.części

telefon: +48 695-630-230

mail: l.stefaniak@agro-siec.pl

Daniel Krzywiński

maszyny używane

telefon: +48 882-023-258

mail: d.krzywinski@agro-siec.pl