Przyczepy

Joskin Cargo-Track

Silnik Cargo-TRACK, IVECO EEV Cursor 13 z 6 cylindrami ustawionymi w linii, rozwija maksymalną moc około 332 kW (450 KM) dla momentu obrotowego 2.200 Nm między 1.000 a 1.400 obr./min. Dzięki najnowszym osiągnięciom techniki wykorzystanym do jego budowy, silnik jest w pełni zgodny z normą Euro 5 i jest wyposażony w technologię Ad/Blue do oczyszczania spalin (mniejsza emisja NOx).

  • Silnik : Iveco EEV Cursor 13
  • Pompa : 332 kW, 450 KM
  • Gama : maszyna samojezdna
joskin cargo-track

Więcej o Cargo-Track

Automatyczna i półautomatyczna (16 przełożeń) skrzynia biegów sprawnie przekazuje moc 450 KM do 8 kół napędzających zapewniając komfort jazdy i prędkość 80 km/h na drodze. Aby poprawić zdolności motoryczne w polu, moc jest rozdzielona na oś, przednią i tylną, z których każda posiada blokadę dyferencjału. W kwestii bezpieczeństwa, bardzo istotnej w tego typu pojeździe, Cargo-TRACK jest wyposażony seryjnie w system ABS oraz elektroniczne sterowanie układem hamulcowym.

Przestronna i oszklona kabina zapewnia pełny (360°), panoramiczny widok i wystarczającą ilość miejsca dla pasażera. Wysoki i wysunięty do przodu fotel zapewnia kierującemu optymalną widoczność podczas pracy, jak i na drodze.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno