Wozy

Joskin Cobra2

Wóz asenizacyjny COBRA jest pojazdem jednoosiowym o zwartej budowie i dużej pojemności, doskonałym do pracy w polu. Jego budowa zakłada montaż szerokich opon niskociśnieniowych (o średnicy do 1,86 m i szerokości 1,05 m) z głębokim wbudowaniem, dzięki czemu pojazd nie przekracza 3 m. Model COBRA można wyposażyć w zwarty podnośnik, który doskonale pasuje do ramy, co zmniejsza tylny zwis maszyny. Jest on montowany na ramie za pomocą stożkowych sworzni, które zapewniają optymalne mocowanie.

  • POJEMNOŚĆ (L): 11000 →12500
  • OŚ (OSIE): OŚ POJEDYNCZA
  • POMPA: PRÓŻNIOWA
wóz asenizacyjny joskin cobra2

Więcej o Cobra2

Niezależna wąska rama

Struktura nośna, niezależna, składa się z wąskiej uniwersalnej ramy przymocowanej do zbiornika. Rama jest tym solidniejsza, im dalej od punktów oparcia, jakie stanowi oś i oczko pociągowe. Zbiornik, wzmocniony na całej długości przez przyspawane kątowniki, spoczywa na ramie. W ten sposób podlega o wiele mniejszym naprężeniom.

Duża zwrotność

Dzięki krótkiemu zbiornikowi o dużej średnicy pojazd jest bardzo zwrotny.

Bogata, modułowa oferta, która ciągle ewoluuje

Gama wozów asenizacyjnych JOSKIN składa się z 9 modeli, które można dostosować do swoich potrzeb, o pojemności 2500 – 28000 litrów. Nasze maszyny z czasem mogą się zmieniać, w zależności od początkowo wybranych opcji.

Cynkowanie własne

JOSKIN ma własny zakład cynkowania ogniowego pracujący według najwyższych światowych standardów jakości. Ten proces zapewnia wysoką jakość naszym produktom i daje skuteczną i trwałą ochronę przed korozją. W efekcie nasze maszyny mają większą trwałość, co wpływa na ich wartość na rynku wtórnym.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Szeroki wybór

Zobacz inne wozy Joskin i maszyny z naszej oferty