Wywrotki

Joskin Delta-CAP

Gama Delta-CAP łączy w sobie wszystkie zalety przyczep Tetra-CAP oraz komfort jazdy i stabilność przyczep skorupowych. Budowa ramy i dyszla nawiązuje do gamy Trans-CAP z tą różnicą, że są one całkowicie ocynkowane. Układ jezdny, wózek Roll-Over© JOSKIN, jest przykręcany i przestawny.

  • Ładowność : 7 - 14 ton
  • Oś : pojedyncza, podwójna
  • Gama : wywrotki burtowe
wywrotka burtowa joskin delta-cap

Więcej o Delta-CAP

Dzięki 3-stronnemu wywrotowi przyczepa Delta-CAP może być używana sama lub ze sprzęgniętą z tyłu przyczepą Tetra-CAP (o podobnej lub mniejszej pojemności). Daje to możliwość przewozu większych ładunków.Dzięki przeniesieniu ciężaru na oczko przyczepy Delta-CAP, co poprawia przyczepność ciągnika, jak również dzięki wózkowi przyczepy Tetra-CAP połączonemu z ciągnikiem, całość cechuje duża łatwość jazdy w każdym terenie.

Skrzynia przyczep Delta-CAP jest identyczna jak w przyczepach Tetra-CAP i ma liczne zalety, jak przechył 3-stronny oraz możliwość zastosowania różnych zestawów burt, dzięki czemu pojemność może wynosić 4 – 26 m³, w przypadku największych modeli. Przyczepa może być również wyposażona w perforowane nadstawki do zielonki i w tylne urządzenie ślimakowe do wyładunku, napędzane silnikiem hydraulicznym.

Wywrotki burtowe są wykonywane seryjnie ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności, identycznej jak stal używana przy produkcji drogowych pojazdów transportowych. Stanowi ona najlepszą gwarancję solidności przy stosunkowo niewielkiej wadze. Grubość blachy podłogi wynosi 4 mm. Burty mają konstrukcję z profili zamkniętych, co zapewnia większą wytrzymałość ścianek na nacisk i nadaje maszynie opływowy kształt oraz nowoczesny wygląd.Aby zapewnić przyczepom burtowym JOSKIN dużą wytrzymałość, ich ramy (oprócz modelu Trans-EX), są cynkowane ogniowo.Standardowe wyposażenie przyczepy w gumową, bardzo wytrzymałą, uszczelkę na całym obwodzie sprawia, że jest ona doskonale uszczelniona i sprawdza się nawet przy transporcie najdrobniejszych ładunków, na przykład rzepaku.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno