Rozrzutniki

Joskin Ferti-SPACE2

Ferti-SPACE2 ma szeroką, skorupową skrzynię ze stali HLE, o wysokości 1.050 mm lub 1.350 mm, zapewniającą rozrzucanie na dużej szerokości. Maszyna ma nisko położony środek ciężkości, jest lekka, uniwersalna i nadaje się do intensywnej pracy, dzięki solidnej konstrukcji i ładowności 12 – 28 m³. Z uwagi na dużą średnicę pionowych wałków z giętymi zwojami, Ferti-SPACE2 gwarantuje rozrzucanie na szerokości 8 -16 m, zależnie od typu materiału.

  • Ładowność na polu : 4-26 ton
  • Oś : pojedyncza, podwójna
  • Adapter : pionowy
rozrzutnik obornika joskin ferti-space2

Więcej o Ferti-SPACE2

Hydrauliczne zawieszenie jest przykręcane, co umożliwia dostosowanie do różnych konfiguracji. Wał napędowy jest doskonale dostosowany do ciągników o dużej mocy (Ø 45).Spawana podłoga zawiera wzmocniony przenośnik, który ma wiele zalet: przykręcane listwy ułatwiające konserwację, ulepszony system powrotu, większy odstęp miedzy napinaczami, większe zębatki łańcuchowe, które są lepiej dopasowane do łańcuchów przenośnika. Poza tym koła łańcuchowe napinaczy są żeliwne Ø 135, a obydwie taśmy mają środkowy separator.

Stal o wysokiej granicy plastyczności

Skrzynia skorupowa ze stali HLE (wysoki limit plastyczności) sprawia, że maszyna ma, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, dużą wytrzymałość przy braku wzmocnienia bocznego i mniejszym ciężarze własnym.

Przenośnik wyposażony w łańcuch ogniwowy o wartości 80 (jest to obecnie najwyższa wartość łańcuchów napędu); Przenośnik jest wyposażony w łatwo dostępne napinacze boczne i środkowe.

Skrzynia skorupowa ze stali HLE (wysoki limit plastyczności) sprawia, że maszyna ma, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, dużą wytrzymałość przy braku wzmocnienia bocznego i mniejszym ciężarze własnym.

Bez względu na rodzaj terenu, montaż resorów parabolicznych zapewnia dużą stabilność boczną i komfort jazdy, bez deformacji linii trakcyjnej.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.