Rampy

Joskin Pendislide

Model Pendislide jest rampą z wężami wleczonymi, której charakterystyczną cechą są płozy z ertalonu, zapewniające bardziej dokładną aplikację gnojowicy na terenie młodych upraw bez zanieczyszczania roślin. Dzięki płozom wleczone węże doskonale dopasowują się do podłoża i zapewniają równomierne rozprowadzenie gnojowicy na jego powierzchni.

  • Szerokość rozprowadzenia :9-15 m
  • Typ : rampa z płozami
rampa z płozami joskin pendislide

Więcej o Pendislide

Rozlewanie gnojowicy w tradycyjny sposób jest nadal możliwe (przy pomocy rozlewacza właściwego) bez demontażu rampy do do rozlewania płaszczowego.Możliwe jest wyposażenie PENDISLIDE w urządzenie z zaworami kulowymi w celu zmniejszenia szerokości rozlewu o 6 wyjść na brzegach i 3 przy kołach.Opcja Section Pilot również może regulować szerokość roboczą.

Składanie hydrauliczne

Wszystkie rampy są wyposażone w składanie hydrauliczne, które zapewnia niewielki tylny zwis i w żaden sposób nie zakłóca jazdy z maszyną. Podczas transportu całość jest zabezpieczona przez system zacisków mocujących rampę. Ma on regulowaną wysokość i stanowi kołyskę wyłożoną amortyzującą warstwą gumy.
Składanie hydrauliczne ma następujące cechy:

  • zabezpieczenie hydrauliczne;
  • urządzenie blokujące ramiona rampy podczas transportu dzięki wzmocnieniom kielichowym,
  • siłowniki położone ukośnie, a nie pionowo, aby lepiej utrzymać rampę w odpowiedniej pozycji (redukcja drgań).

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, rampa jest składana w taki sposób, że rozdzielacze są skierowane do wewnątrz, tak aby nie wystawały poza rampę. Powyżej 18 m podwójne składnie jest konieczne.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.