Rozrzutniki

Joskin Siroko

Rozrzutnik obornika Siroko JOSKIN, z obniżoną ocynkowaną skrzynią, jest godny uwagi z wielu względów, m. in. jego nowatorski kształt znacznie ułatwia konserwację. Poprzeczne zawieszenie dyszla i duże koła zapewniają mu doskonałą stabilność, zarówno przy pracy, jak i podczas transportu po drodze. Skrzynia ze stali HLE 550 o wysokiej wytrzymałości jest odpowiednio wyprofilowana i wyposażona w górną listwę o przekroju prostokątnym. Wysokość burt wynosi 850 mm, 1090 mm 1340 mm i umożliwia załadunek materiału o objętości 5 – 14,17 m³. Zależnie od ładunku, dwa wałki o giętych zwojach rozdrabniają go i rozrzucają na szerokość 7 – 10 m.

  • Ładowność na polu : 8 - 13 ton
  • Oś : pojedyncza
  • Adapter : pionowy
rozrzutnik obornika joskin siroko

Więcej o Siroko

Rozrzutnik Siroko JOSKIN, z obniżoną ocynkowaną skrzynią, jest godny uwagi z wielu względów, m. in. jego nowatorski kształt znacznie ułatwia konserwację. Poprzeczne zawieszenie dyszla i duże koła zapewniają mu doskonałą stabilność, zarówno przy pracy, jak i podczas transportu po drodze. Skrzynia ze stali HLE 550 o wysokiej wytrzymałości jest odpowiednio wyprofilowana i wyposażona w górną listwę o przekroju prostokątnym. Wysokość burt wynosi 1090 mm lub 1340 mm i umożliwia załadunek materiału o objętości od 5 m³ do 14,17 m³. Zależnie od ładunku, dwa wałki o giętych zwojach rozdrabniają go i rozrzucają na szerokość 7 – 10 m.

Stal o wysokiej granicy plastyczności

Skrzynia skorupowa ze stali HLE (wysoki limit plastyczności) sprawia, że maszyna ma, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, dużą wytrzymałość przy braku wzmocnienia bocznego i mniejszym ciężarze własnym.

Przenośnik wyposażony w łańcuch ogniwowy o wartości 80 (jest to obecnie najwyższa wartość łańcuchów napędu); Przenośnik jest wyposażony w łatwo dostępne napinacze boczne i środkowe.

Skrzynia skorupowa ze stali HLE (wysoki limit plastyczności) sprawia, że maszyna ma, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, dużą wytrzymałość przy braku wzmocnienia bocznego i mniejszym ciężarze własnym.

Bez względu na rodzaj terenu, montaż resorów parabolicznych zapewnia dużą stabilność boczną i komfort jazdy, bez deformacji linii trakcyjnej.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.