Aplikatory

Joskin Terrasoc

Aplikator doglebowy Terrasoc jest wyposażony w zęby sztywne, w odstępach 40 cm, na których znajdują się idealnie płaskie lemiesze gęsia stópka (szer. 24 cm) z zabezpieczeniem śrubowym,. Kształt zębów i szerokość lemieszy zapewniają bardzo dobry przepływ gnojowicy.

  • Szerokość robocza : 2,80 - 7,20 m
  • Typ : aplikator doglebowy
  • Liczba lemieszy : 7 - 13
aplikator doglebowy joskin terrasoc

Więcej o Terrasoc

Gnojowica płynie przez przewód aplikujący wzdłuż krzywizny zęba i jest wprowadzana do gleby z tyłu zęba, pod stopę lemiesza orzącego ziemię. Terrasoc aplikuje gnojowicę na całej szerokości lemiesza (15 – 25 cm, zależnie od typu gnojowicy i gleby). Tak duża szerokość pozwala na większe odstępy między zębami, z czym wiąże się mniejsze zapotrzebowanie na moc ciągnika. Ustawienia: – koła kopiujące umożliwiają centralną regulację głębokości roboczej; – zęby mają indywidualną regulację głębokości (3 pozycje), którą ustawia się odkręcając lub dokręcając śruby w punktach ich mocowania na obudowie; – na tej samej zasadzie zmienia się kąt nachylenia zębów, co ma wpływ na sposób spulchniania gleby.

Konstrukcja

Aplikatory do łąk umożliwiają doglebową aplikację gnojowicy na większej głębokości. Ich intensywne działanie zapewnia spulchnianie gleby.Są one mocowane do ocynkowanej ramy z podwójną belką ze wzmocnieniami promieniowymi. Zaletą takiej budowy jest przeniesienie naprężeń osprzętu na wóz asenizacyjny, który przekazuje je na ciągnik. W ten sposób siły zostają zredukowane, a zbiornik zachowuje równowagę.Podstawowa rama jest modułowa i służy do wszystkich modeli – wersje o dużej szerokości są budowane na bazie modeli 2,80 m z przedłużeniami.Ramy aplikatorów przekraczających 3 m szerokości są wyposażone w składanie hydrauliczne dwukierunkowe z ogranicznikiem przeciw skrętom. Wszystkie modele mają wymagane przepisami oświetlenie drogowe.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.