Wywrotki

Joskin Tetra-CAP

Rama wywrotek Tetra-CAP jest prosta, solidna i trwała, głównie dzięki cynkowaniu i konstrukcji z giętych na zimno belek ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności. Przednia oś skrętna, na obrotnicy, nadaje podwoziu dużą zwrotność.

  • Ładowność : 6 - 14 ton
  • Oś : podwójna
  • Gama : wywrotki burtowe
wywrotka burtowa joskin tetra-cap

Więcej o Tetra-CAP

Rama przyczepy Tetra-CAP jest montowana na układzie jezdnym o resorach parabolicznych, który zapewnia płynność i komfort jazdy na polu i na drodze. W skrajnych przypadkach podczas użytkowania, gumowe odboje zawieszenia ograniczają ugięcie resorów, zapewniając jednocześnie odpowiednią amortyzację maszyny.Niższa rama obniża środek ciężkości i ułatwia załadunek. Jej niewielka szerokość umożliwia montaż szerokich kół, co daje maksymalną stabilność.

Wywrotki burtowe są wykonywane seryjnie ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności, identycznej jak stal używana przy produkcji drogowych pojazdów transportowych. Stanowi ona najlepszą gwarancję solidności przy stosunkowo niewielkiej wadze. Grubość blachy podłogi wynosi 4 mm. Burty mają konstrukcję z profili zamkniętych, co zapewnia większą wytrzymałość ścianek na nacisk i nadaje maszynie opływowy kształt oraz nowoczesny wygląd.Aby zapewnić przyczepom burtowym JOSKIN dużą wytrzymałość, ich ramy (oprócz modelu Trans-EX), są cynkowane ogniowo.Standardowe wyposażenie przyczepy w gumową, bardzo wytrzymałą, uszczelkę na całym obwodzie sprawia, że jest ona doskonale uszczelniona i sprawdza się nawet przy transporcie najdrobniejszych ładunków, na przykład rzepaku.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.