Wywrotki

Joskin Tetra-SPACE

Przyczepy Tetra-SPACE zostały zaprojektowane specjalnie do przewożenia ciężkich ładunków na większe odległości. Aby sprostać dużym obciążeniom, rama posiada liczne wzmocnienia poprzeczne. Konsekwencją obniżonej budowy przyczepy jest niżej położony środek ciężkości, co zwiększa stabilność maszyny.

  • Ładowność : 18 - 24 ton
  • Oś : potrójna
  • Gama : wywrotki burtowe
wywrotka burtowa joskin tetra-space

Więcej o Tetra-SPACE

Przyczepa Tetra-SPACE jest w standardzie wyposażona w podwójną oś tylną i zawieszenie na resorach parabolicznych, które zapewnia duży komfort przewozu po drodze. Oś przednia jest zamontowana na obrotnicy, co gwarantuje dużą zwrotność całego układu oraz optymalizuje jazdę także podczas dłuższych przewozów drogowych z większą prędkością.

Rama wywrotek Tetra-SPACE łączy w sobie prostotę, dużą wytrzymałość na wielokrotne obciążenia i trwałość. Tylne belki są wykonane z profili zamkniętych o bardzo dużym przekroju (300 x 100 x 10 mm) zapewniając dużą wytrzymałość. Ocynk całej powierzchni ramy zapewnia jej trwałość. Wąska budowa pozwala na dopasowanie różnych modeli kół – dostępna jest bogata oferta w zakresie ich szerokości, wysokości i profili.

Wywrotki burtowe są wykonywane seryjnie ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności, identycznej jak stal używana przy produkcji drogowych pojazdów transportowych. Stanowi ona najlepszą gwarancję solidności przy stosunkowo niewielkiej wadze. Grubość blachy podłogi wynosi 4 mm. Burty mają konstrukcję z profili zamkniętych, co zapewnia większą wytrzymałość ścianek na nacisk i nadaje maszynie opływowy kształt oraz nowoczesny wygląd. Aby zapewnić przyczepom burtowym JOSKIN dużą wytrzymałość, ich ramy (oprócz modelu Trans-EX), są cynkowane ogniowo. Standardowe wyposażenie przyczepy w gumową, bardzo wytrzymałą, uszczelkę na całym obwodzie sprawia, że jest ona doskonale uszczelniona i sprawdza się nawet przy transporcie najdrobniejszych ładunków, na przykład rzepaku.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.