Wozy

Joskin Tetrax2

Idealny do pracy na mokrej glebie, Tetrax2 ma zbiornik przyspawany na całej długości do samonośnej konstrukcji, dzięki czemu dobrze się prowadzi, a naprężenia trakcyjne ogniskują się na ramie połączonej ze zbiornikiem.

  • POJEMNOŚĆ (L): 10700 →16000
  • OŚ (OSIE): OŚ PODWÓJA
  • POMPA: PRÓŻNIOWA, KRZYWKOWA
wóz asenizacyjny joskin tetrax2

Więcej o Tetrax2

Prosta budowa i łatwa konserwacja

Konstrukcja zawdzięcza swój sukces takim cechom jak

  • montaż 4 kół obok siebie (kontakt z podłożem: 2,60 m), co pozwala zmniejszyć do minimum nacisk na podłoże, a więc zachować jego strukturę;
  • możliwość ponownego wykorzystania zużytych kół od ciągnika (niewielki koszt). Ponadto nie zostawią one na łące żadnych śladów (płytki bieżnik);
  • obydwie pary kół wykonują poziomy ruch wahadłowy zapewniający bezpieczeństwo i stabilność na zakrętach;
  • podnośnik połączony.

Idealny wóz asenizacyjny do nawożenia łąk

Pojazd z 4 kołami na jednej osi, o bardzo zwartej budowie, co zapewnia optymalne rozłożenie mas, a w efekcie ogranicza ugniatanie powierzchni łąki.

Bogata, modułowa oferta, która ciągle ewoluuje

Gama wozów asenizacyjnych JOSKIN składa się z 9 modeli, które można dostosować do swoich potrzeb, o pojemności 2500 – 28000 litrów. Nasze maszyny z czasem mogą się zmieniać, w zależności od początkowo wybranych opcji.

Cynkowanie własne

JOSKIN ma własny zakład cynkowania ogniowego pracujący według najwyższych światowych standardów jakości. Ten proces zapewnia wysoką jakość naszym produktom i daje skuteczną i trwałą ochronę przed korozją. W efekcie nasze maszyny mają większą trwałość, co wpływa na ich wartość na rynku wtórnym.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Szeroki wybór

Zobacz inne wozy Joskin i maszyny z naszej oferty