Przyczepy

Joskin Trans-Cargo

Ze względu na standaryzację, pozwalającą obniżyć koszty, skrzynia przyczepy Trans-CARGO jest taka sama jak skrzynia Trans-SPACE. Gama Trans-CARGO obejmuje 6 modeli ze skrzyniami o długości 7, 7,5 i 8 m. Siłownik teleskopowy jest zintegrowany z ramą. Podwójna rama nie jest więc konieczna, a nisko położony środek ciężkości zapewnia dobre trzymanie się drogi. Siłownik jest zamontowany za pomocą zestawu bolców. A zatem montaż i demontaż osprzętu wykonuje się bardzo prosto.

  • Poj. DIN (m3) : 19.40 - 27.40
  • Długość skrzyni : 6,87 - 8,41 m
  • Gama : modułowy system Cargo
joskin trans-cargo

Więcej o Trans-Cargo

Przekładnia jest zabezpieczona połączeniami z tworzywa między przekładniami i wałkami adaptera pochłaniają wstrząsy i wydłużają okres eksploatacji tych przekładni.

Skrzynia skorupowa ze stali HLE (wysoki limit plastyczności) sprawia, że maszyna ma, dzięki odpowiedniemu profilowaniu, dużą wytrzymałość przy braku wzmocnienia bocznego i mniejszym ciężarze własnym.

Przenośnik wyposażony w łańcuch ogniwowy o wartości 80 (jest to obecnie najwyższa wartość łańcuchów napędu); Przenośnik jest wyposażony w łatwo dostępne napinacze boczne i środkowe.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.