Wywrotki

Joskin Trans-EX

Przyczepę burtową o zwartej budowie, Trans-EX, można łatwo modyfikować. Po zdemontowaniu burt, użytkownik ma do dyspozycji platformę, którą może przewozić różne ładunki. Można również wyposażyć ją w nadstawki o wysokości 200 lub 400 mm, które pozwolą zwiększyć ładowność.

  • Ładowność : 3 - 9 ton
  • Oś : pojedyncza, podwójna
  • Gama : wywrotki burtowe
wywrotka burtowa joskin trans-ex

Więcej o Trans-EX

Skrzynia ładunkowa nie ma klapy tylnej, tylko przyspawany z tyłu, prosty zsyp ułatwiający wyładunek. Skrzynia występuje w kilku wysokościach, co ma umożliwić szybki i łatwy ręczny załadunek. Jej budowa umożliwia transport artykułów rolnych, które, tak jak zbiory owoców palmy olejowej, wymagają ręcznego załadunku. Maszyna jest dostosowana do trudnych dróg.

Skorupowa stożkowa skrzynia. Wywrotki rolnicze z jedną lub dwiema osiami. Ładowność modeli jednoosiowych wynosi 8 – 10 t, a dwuosiowych 10 – 15t.Rama z profilowanych rur i skrzynia ładunkowa z profili zamkniętych są bardzo solidne, co zapewnia sztywność całej maszynie.

Rama wywrotek Trans-EX w kształcie trapezu jest prosta i solidna. Swoją wytrzymałość zawdzięcza giętym na zimno belkom ze specjalnej stali o wysokiej granicy plastyczności. W wywrotkach Trans-EX do zaczepu służy solidny, jednoczęściowy przykręcany dyszel z regulacją wysokości. Jest on odwracalny, co umożliwia podłączenie do górnego i dolnego zaczepu. Podporę postojową stanowi podpora z kołem, której wysokość reguluje się korbą. Podczas jazdy koło składa się do góry, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo.Tylna sygnalizacja elektryczna jest umieszczona w ocynkowanej obudowie o szerokości równej szerokości pojazdu i pełniącej funkcję zderzaka. Do ramy, węższej niż skrzynia, może zostać opcjonalnie zamontowana skrzynka z narzędziami (1.500 x 400 x 270 mm),Modele dwuosiowe, dostępne z pojemnością od 5 T, są wyposażone w wózek Roll-Over umożliwiający zniwelowanie nierówności terenu, zwiększenie siły napędu i komfortu jazdy.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.