Wozy

Joskin Volumetra

Volumetra – uniwersalny wóz asenizacyjny o zwartej budowie. Jego samonośna konstrukcja rurowa (zintegrowana rama) gwarantuje niskie położenie środka ciężkości i nadaje maszynie dużą zwrotność, nawet na bardzo szerokich oponach.Przedstawiciele międzynarodowej, specjalistycznej prasy docenili zalety tego wozu, nadając mu tytuł maszyny roku 2017, przy okazji przyznawania tej nagrody podczas targów SIMA (Paryż).

  • POJEMNOŚĆ (L): 12500 →26000
  • OŚ (OSIE): OŚ PODWÓJNA, OŚ POTRÓJNA
  • POMPA: PRÓŻNIOWA, KRZYWKOWA, ŚLIMAKOWA, GARDA, STORM, VACU-STORM
wóz asenizacyjny joskin volumetra

Więcej o Volumetra

Podnośnik i zasilanie osprzętu

Solidny, wbudowany podnośnik umożliwia zamontowanie każdego osprzętu do nawożenia, nawet najszerszego. Połączenie podnośnika ze zbiornikiem nadaje modelowi Volumetra zwartą budowę i pozwala zachować idealny nacisk na oczko, nawet z bardzo szeroką rampą rozlewającą.W zbiorniku wykonano specjalne wgłębienia, umożliwiające zamontowanie dużych kół, nawet na osi skrętnej, jednocześnie ograniczając redukcję jego pojemności.Nowa koncepcja pozwala również zmniejszyć wysokość zbiornika bez konieczności jego wydłużenia. A zatem ten wóz firmy Joskin zachowuje, typowe dla tej marki, walory w zakresie zwrotności, komfortu i bezpieczeństwa.

Wszystkie typy pomp

Wóz asenizacyjny Volumetra jest przeznaczony do pracy przy użyciu większości technik pompowania w celu uzyskania optymalnej wydajności w każdej sytuacji, bez żadnych kompromisów.

Bogata, modułowa oferta, która ciągle ewoluuje

Gama wozów asenizacyjnych JOSKIN składa się z 9 modeli, które można dostosować do swoich potrzeb, o pojemności 2500 – 28000 litrów. Nasze maszyny z czasem mogą się zmieniać, w zależności od początkowo wybranych opcji.

Cynkowanie własne

JOSKIN ma własny zakład cynkowania ogniowego pracujący według najwyższych światowych standardów jakości. Ten proces zapewnia wysoką jakość naszym produktom i daje skuteczną i trwałą ochronę przed korozją. W efekcie nasze maszyny mają większą trwałość, co wpływa na ich wartość na rynku wtórnym.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno

Szeroki wybór

Zobacz inne wozy Joskin i maszyny z naszej oferty