Ciągniki John Deere – seria 1 i 2

Szeroki wybór

Ciągniki kompaktowe John Deere – seria 1 i 2

Najmniejsze kompaktowe ciągniki John Deere to doskonałe, wielozadaniowe maszyny posiadające cechy, które mogłyby wydawać się zarezerwowane dla dużych ciągników. Dlatego rewelacyjnie sprawdzają się w branży komunalnej i komercyjnym pielęgnowaniu terenów zielonych.

John Deere serii 1 i 2 – wielkie możliwości dzięki niewielkim gabarytom

Zarówno w wersji z kabiną, jak i bez niej kompaktowe ciągniki John Deere doskonale sprawdzają się w ograniczonych przestrzeniach na terenie firm oraz gospodarstw, ale także pozwalają łatwo manewrować pomiędzy drzewami i innymi przeszkodami podczas pielęgnacji terenów zielonych czy innych prac komunalnych. Niewielkie wymiary ułatwiają także ich transport, parkowanie i garażowanie. Nieznaczne gabaryty nie przeszkadzają w utrzymaniu wysokiej trwałości i niezawodności tak charakterystycznej dla marki John Deere. Także komfort pracy i szerokość palety osprzętu i narzędzi, z którymi mogą pracować ciągniki serii 1 i 2, nie odbiegają od tych znanych z większych maszyn.

Komfort w ciągnikach John Deere serii 1 i 2

Stanowisko operatora zostało pomyślane tak, aby zapewnić mu maksymalny komfort i łatwość użytkowania. Dotyczy to rozmieszczenia przełączników, elementów sterujących, schowków i uchwytu na kubek, ale także tak kluczowych dla tej kwestii elementów jak fotel czy kierownica. Opcjonalny fotel obity tkaniną DeLuxe, zapewniający podparcie odcinka lędźwiowego, wyposażony w podłokietniki i układ amortyzacji można regulować i tym samym dostosować do potrzeb operatora. Pochylona kierownica zapewnia optymalne ułożenie rąk, co pozwala ograniczać zmęczenie kierowcy.

Otwarte stanowisko operatora zapewnia operatorowi komfort i doskonałą widoczność. Stopnie i poręcze na błotnikach pomagają wsiadać i opuszczać ciągnik z obu stron. Wersja z kabiną pozwala na komfortową pracę niezależnie od warunków atmosferycznych. Duża powierzchnia przeszkleń sprawia, że widoczność jest na doskonałym poziomie, a wydajne ogrzewanie i wentylacja, a także uchylne szyby z przodu i z tyłu ciągnika zapewniają optymalne warunki do pracy o każdej porze roku.

Kompaktowe ciągniki serii 1 i 2 – możliwości tkwią w osprzęcie

Te kompaktowe ciągniki nie ustępują funkcjonalnością swoim większym krewniakom, a niewielkie wymiary pozwalają na efektywną pracę także tam, gdzie brakuje wolnej przestrzeni. Mogą być wszechstronnym uzupełnieniem parku maszynowego w gospodarstwie rolnym lub doskonałym narzędziem do realizacji usług komunalnych. Aby w pełni wykorzystać ich możliwości, oferujemy szeroki asortyment narzędzi, są to między innymi:

  • Ładowacz czołowy
  • Agregat koszący
  • Pojemnik na skoszoną trawę
  • Pług odśnieżny
  • Posypywarka
  • Zamiatarka

Zastosowane systemy przyłączania narzędzi pozwalają łatwo dostosować osprzęt ciągnika do aktualnych zadań, a międzyosiowy agregat koszący można podpinać i odłączać bez opuszczania fotela operatora.

Zainteresowany?

Jesteś zainteresowany? Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na pytania.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.
Zadzwoń +48 664 144 575 Napisz maszyny@agro-siec.pl Odwiedź nas

ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno