Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Wyświetlacz uniwersalny 4240

Wyświetlacz o przekątnej i funkcjach identycznych z oferowanymi w modelu zintegrowanym CommandCenter 4200, lecz w postaci przenośnej z obudową wodo- i pyłoszczelną. Funkcja dokumentacji i aplikacji ze zmiennym dawkowaniem to standard. Model ten przygotowany jest do obsługi zdalnego dostępu do wyświetlacza i bezprzewodowej transmisji danych.

WYŚWIETLACZE PRZENOŚNE

RTK: Najwyższa dokładność i powtarzalność

W przypadku rolnictwa precyzyjnego pomiar RTK zapewnia największą dokładność, powtarzalność i najkrótszy czas uzyskiwania danych oraz eliminuje przesunięcia występujące w systemie GPS.Długoterminowa powtarzalność i pobieranie sygnału w mniej niż minutęKorzystając z RTK, rejestrujesz granice pola tylko raz. Jeśli powtarzalność jest dla Ciebie kluczowa, na przykład aby korzystać ze sterowania sekcjami, z pewnością nie masz ochoty co roku wracać na pole i rejestrować granic. Każdego dnia oszczędzasz czas, ponieważ pomiar RTK pozostaje nieprzerwany od momentu pobrania. W niecałą minutę!

RTK

ODBIORNIKI

I WYŚWIETLACZE

Czy chcesz znacznie zwiększać produktywność maszyn, jakość upraw i plony, a jednocześnie zmniejszać koszty eksploatacji i zwiększać komfort operatora?

Nasze odbiorniki i wyświetlacze to coś na dobry początek.

Odkąd firma John Deere opracowała pierwszy pakiet kartografii wydajności i automatyczny system prowadzenia, nasze wiodące rozwiązania z zakresu zarządzania gospodarstwami rolnymi rewolucjonizują tradycyjne prace rolne. Odbiorniki i wyświetlacze John Deere to podstawowy osprzęt, który pozwoli Ci korzystać ze wszystkich zalet nowoczesnego rolnictwa, i narzędzie, które skieruje Twoją działalność na drogę sukcesu. Używamy tylko podzespołów o najwyższej jakości, bo wiemy, jak bardzo w Twojej pracy liczy się absolutna dokładność i niezawodność systemów. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że sprostają one najwyższym standardom w branży.

Poprowadź swój biznes do sukcesu

Przygodę z rolnictwem precyzyjnym warto rozpocząć od nowego odbiornika StarFire 6000 lub zintegrowanej wersji, dostępnej jako wyposażenie opcjonalne w naszych nowych ciągnikach 7R i 8R w roku modelowym 2020.
Jego zalety to nowy dynamiczny wygląd, wyposażenie w urządzenie chroniące przed kradzieżą, łatwość konserwacji i, co najważniejsze, rozszerzony zakres sygnału. Umożliwia to szybsze przygotowanie do pracy na polu oraz zapewnia większą dokładność i jeszcze lepszą stabilność sygnału.Odbiornik StarFire 6000 śledzi sygnał korekcyjny z aż 3 satelitów jednocześnie, oferując najlepszy sygnał i 3 razy większe pokrycie w porównaniu z sygnałem odbiorników poprzednich generacji. Odbiornik aktywnie wybiera najlepszy sygnał i w razie zmiany warunków przełącza się o 80% szybciej na satelitę geostacjonarnego z najlepszym sygnałem.

Sygnał SF3

Sygnał SF3 przekłada się na niesamowitą dokładność wyznaczania położenia między przejazdami — aż +/- 3 cm, z powtarzalnością w okresie 9 miesięcy. Czas pobierania jest nawet 4 razy krótszy niż w przypadku sygnału SF2. Od teraz będziesz mógł skupić się bardziej na pracy w polu, zamiast czekać na sygnał nawrotu lub ryzykować gorszą jakość ustalania pozycji.

ODBIORNIKI STARFIRE I WYŚWIETLACZE

Nowa podstawowa wersja AutoTrac

W nowych ciągnikach 6M funkcją AutoTrac do naprowadzania po prostej linii można sterować z poziomu wyświetlacza na słupku narożnym. To nowa, ekonomiczna wersja rozwiązań firmy John Deere do naprowadzania po prostej linii.

WYŚWIETLACZE ZINTEGROWANE

Modem Mobile RTK 4G LTE

Najbardziej zaawansowany, zintegrowany i najskuteczniejszy sposób korzystania z sygnału RTK. Sygnał jest kompatybilny z naszym modemem Mobile RTK 4G LTE i może być odbierany przez nasze wbudowane systemy JDLink. Nie ma potrzeby korzystania z osobnego modemu, dodatkowych planów danych (karta SIM) lub licencji Mobile RTK Access.

Radio RTK

Radiowy sygnał RTK wysyłany jest przez lokalną stację bazową (lub kilka z nich) w pobliżu twojego pola. Ustawienie satelit GPS i GLONASS jest stale monitowane, tak, aby zapewnić wysoką poziomą dokładność pokrycia +/- 2,5 cm. Jest to wspaniałe rozwiązanie zwłaszcza w rozległym, otwartym terenie, z niezakłóconym zasięgiem do stacji bazowej.

Panel sterowania CommandCenter

CommandCenter 4200 to podstawowy wyświetlacz dla wszystkich ciągników od serii 6R do 9R. Wyświetlacz o przekątnej 21,3 cm (8,4") jest o 20% większy niż w poprzednim modelu i ma wejście sygnału wideo. W standardzie uwzględniono funkcję dokumentacji, zmiennego dawkowania oraz pełną obsługę standardu ISOBUS AEF. Funkcja zdalnego dostępu do wyświetlacza to pomoc zdalna dosłownie za jednym kliknięciem. Bezprzewodowy przesył danych umożliwia przenoszenie ustawień i dokumentacji do Centrum Operacyjnego John Deere.

Opcjonalny system 4600 CommandCenter posiada wszystkie funkcje 4200 CommandCenter, a dodatkowo wyświetlacz dotykowy 25,4 cm (10"), cztery wejścia wideo, możliwość podłączenia dodatkowego wyświetlacza oraz aktywacji Ultimate.

Dodatkowy wyświetlacz

Nowy, dodatkowy wyświetlacz 4. generacji to dwukrotnie większe pole powierzchni ekranu — dzięki czemu możesz korzystać z większej liczby funkcji jednocześnie, np. sterowania maszyną na wyświetlaczu głównym i zastosowaniami rolnictwa precyzyjnego na wyświetlaczu dodatkowym. Możesz z łatwością przenosić podgląd funkcji między obydwoma wyświetlaczami.

Wyświetlacz uniwersalny 4640

Podobnie do zintegrowanego wyświetlacza CommandCenter 4600, wyświetlacz uniwersalny model 4640 ma ekran dotykowy o przekątnej 25,4 cm (10”) i cztery wejścia sygnału wideo. Jest przygotowany w pełni pod wszystkie zaawansowane funkcje rolnictwa precyzyjnego.