Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

Oryginalne części do maszyn John Deere dostępne w E-Sklepie

E-sklep to specjalnie dedykowane naszym klientom narzędzie dzięki, któremu w prosty i łatwy sposób możliwe jest dokonanie zakupu nowych części dla maszyny John Deere. Dostępne są wszelkie, wyłącznie oryginalne elementy zamienne. Obsługa i zamawianie w sklepie jest łatwe i intuicyjne. Po wejściu na naszą stronę wystarczy wybrać zakadkę E-SKLEP oraz kategorię John Deere. Części można odnajdywać poprzez wyszukiwarkę lub w oparciu o kategorię. Oferujemy przeznaczone dla wszystkich odmian silników różnych modeli kombajnów, ciągników, sieczkarni oraz spalinowych kosiarek ogrodowych:

Projekt i specyfikacje oryginalnych części John Deere pochodzą od tych samych osób, które projektują i budują nowe maszyny. To dla nas ważne. Oferowane w e-sklepie części idealnie pasują do maszyn naszych Klientów. Gwarantują też, że są one tak samo niezawodne jak w dniu ich zakupu. Nie ma zamienników.

Państwa zamówienia wysyłamy kurierem DPD zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego od dnia zaksięgowania płatności za zamówienie lub od dnia złożenia zamówienia za pobraniem, chyba, że dostępność produktu jest inna (np. w ciągu 72h - informacja na stronie produktu). Dostawa powinna nastąpić następnego dnia roboczego po dniu nadania przesyłki. Koszt wysyłki dla opłaconych zamówień to 18 zł brutto i 22 zł brutto przy odbiorze. Zamówienia na kwotę powyżej 1000 PLN brutto wysyłamy na Nasz koszt.

WIELKA WYPRZEDAŻ CZĘŚCI - Zadzwoń i dowiedz się więcej: 532-218-457