kierownik oddziału ds. serwisu john deere

Oferta pracy

Kierownik oddziału ds. serwisu John Deere

Miejsce pracy: Nowa Dąbrowa

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad serwisem w celu zapewnienia efektywnego funkcjonowania oddziału
  • koordynowanie, organizowanie oraz optymalizacja pracy zespołu serwisantów
  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług
  • nadzór oraz planowanie wyposażenia serwisowego
  • odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych usług serwisowych
  • dbanie o rozwój podległego zespołu
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji serwisowej
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • współpraca z innym działami poprzez przepływ informacji i dokumentacji handlowej

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenia kierunkowego (preferowane rolnicze, samochodowe, mechaniczne)
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem pracowników oraz wiedzy z zakresu branży motoryzacyjnej, maszyn rolniczych, budowlanych lub pokrewnych
  • kompetencji interpersonalnych pozwalających na budowanie trwałych relacji wewnątrz organizacji oraz klientami
  • znajomości standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • uczciwości, pracowitości, lojalności
  • dbania o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego dealera marki John Deere
  • pracę w młodym, ambitnym i doświadczonym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia

Wyślij CV już teraz i dołącz do naszego zespołu!

CV powinno być w formacie PDF lub DOC/DOCX.
Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.