przedstawiciel handlowy – maszyny rolnicze

Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy – maszyny rolnicze

Miejsce pracy: woj. lubuskie

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż nowych maszyn rolniczych John Deere, Kramer i inne
  • analizę potrzeb i doradzanie klientom w zakresie doboru maszyn
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • profesjonalne prezentowanie produktów i usług
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych
  • raportowanie wyników pracy
  • realizację planów sprzedaży

Oczekujemy od Ciebie

  • doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • gotowości do wykonywania pracy na podległym terenie
  • znajomości branży rolniczej, maszyn rolniczych lub rzeczywistego zainteresowania rolnictwem
  • nastawienia na realizację celów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i możliwości rozwoju
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • samochód służbowy i wszystkie niezbędne narzędzia

Wyślij CV już teraz i dołącz do naszego zespołu!

CV powinno być w formacie PDF lub DOC/DOCX.
Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.