specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Oferta pracy

Specjalista ds. rolnictwa precyzyjnego

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne prezentowanie systemów rolnictwa precyzyjnego
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz bieżąca obsługa powierzonej bazy klientów
  • instalacja i uruchamianie systemów rolnictwa precyzyjnego
  • wsparcie dla klienta w zakresie obsługi systemów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • uczestnictwo w targach i wystawach branżowych,
  • raportowanie wyników pracy

Oczekujemy od Ciebie

  • wykształcenia technicznego
  • zainteresowania nowinkami technicznymi
  • gotowości do pracy na powierzonym terenie
  • chęci do ciągłego poszerzenia wiedzy

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym, ambitnym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia

Wyślij CV już teraz i dołącz do naszego zespołu!

CV powinno być w formacie PDF lub DOC/DOCX.
Administratorem danych osobowych jest Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacji
Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.