Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec MaszynyGwarancja najniższej ceny na oryginalne części zamienne


Ciągniki John Deere

Przegląd przez Eksperta za 1 zł netto*


Ciągniki John Deere serii 6030. Przyjedziemy do Ciebie i poddamy Twój traktor gruntownemu przeglądowi, po którym będzie jak nowy. Przegląd trwa około trzech godzin i obejmuje kontrolę 75 punktów. Przedstawiamy ofertę na montaż urządzenia telematycznego.  

Ciągniki John Deere serii 6M/6R. Twój ciągnik przepracował już ładnych parę godzin, ale nadal wygląda i działa dobrze.Teraz ważne jest, aby na bieżąco go modernizować w celu utrzymania niskich kosztów eksploatacji. Aby tego dopilnować, poddamy go gruntownemu trzygodzinnemu przeglądowi. Przedstawiamy ofertę na montaż urządzenia telematycznego.

Ciągniki John Deere serii 7R/8R. Chcesz utrzymać swoją główną maszynę w doskonałym stanie technicznym, stale zachowując optymalne osiągi. Poddamy ją gruntownemu przeglądowi stanu obejmującemu 125 punktów i reaktywujemy łączność do 5 lat, umożliwiającą zdalna diagnostykę, a co za tym idzie szybszą reakcje serwisu.  


Skorzystaj z oferty pakietu w stałej cenie


Kombajny John Deere

Przegląd przez Eksperta za 1200 zł netto*


Kombajn działa bez przestojów, gdy jest najbardziej potrzebny. Oto korzyść, jaką zyskujesz dzięki kompleksowemu "Przeglądowi przez Eksperta" dla kombajnów i zespołów żniwnych obejmujących 175 punktów kontrolnych.
Od profesjonalnego sprawdzania momentu obrotowego sprzęgła przeciążeniowego przenośnika pochyłego aż po kompleksową ocenę stanu zużycia części odraz kalibracji zespołów - nasi eksperci dopilnują każdego szczegółu.Sieczkarnie John Deere

Przegląd przez Eksperta za 1500 zł netto*


Dyspozycyjność jest najważniejsza.

Dużo zależy od tego, czy wiesz, czego szukać – eksperci Agro-Sieć Maszyny posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz wszystkie potrzebne do tego narzędzia. 

Nie można sobie pozwolić na usterki samojezdnej sieczkarni polowej, gdy praca w sezonie wre.

Zaplanuj kontrolę przez eksperta tuż po zakończeniu prac polowych.*Akcja nie obowiązuje od 15 czerwca 2019 do 31 sierpnia 2019.

Zadzwoń 664 144 576 lub wypełnij poniższy formularz: