Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

Oddział Stare Pole

ul. Żuławska 12

82-220 Stare Pole

+48 664-144-575

mail: maszyny@agro-siec.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7.00 - 17.00

sobota: 8.00 - 12.00

Sekretariat:

Joanna Marchlewska

telefon: +48 883-318-710

email: maszyny@agro-siec.pl

Leszek Pawlikowski

koordynator oddziału i serwisu

telefon: +48 728-577-253

mail: l.pawlikowski@agro-siec.pl

Andrzej Wieczorek

koordynator wspomagający

telefon: +48 662-174-975

mail: a.wieczorek@agro-siec.pl

Marek Elmanowski

koordynator oddziału ds.części

telefon: +48 664-144-507

mail: m.elmanowski@agro-siec.pl

Szymon Ziółkowski

maszyny używane

telefon: +48 695-652-531

mail: uzywane@agro-siec.pl

Damazy Kęska

doradca techniczno-handlowy serwisu

telefon: +48 532-851-572

mail: d.keska@agro-siec.pl

Adam Zasztowt

profesjonalne maszyny komunalne

telefon: +48 695-650-996

mail: a.zasztowt@agro-siec.pl

Piotr Gralak

Maszyny do warzyw i buraka cukrowego

telefon: +48 605-690-124

mail: p.gralak@agro-siec.pl