Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec MaszynyGwarancja najniższej ceny na oryginalne części zamienne

Oddział Pszczółki

ul. Tczewska 4a

80-032 Pszczółki

+48 58 683-85-74

mail: maszyny@agro-siec.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 7.00 - 18.00

sobota-niedziela 8.00 - 16.00

Sekretariat:

Joanna Marchlewska

telefon: +48 883-318-710

email: maszyny@agro-siec.pl

Leszek Pawlikowski

koordynator oddziału i serwisu

telefon: +48 728-577-253

mail: l.pawlikowski@agro-siec.pl

Andrzej Wieczorek

koordynator wspomagający

telefon: +48 662-174-975

mail: a.wieczorek@agro-siec.pl

Marek Elmanowski

koordynator oddziału ds.części

telefon: +48 664-144-507

mail: m.elmanowski@agro-siec.pl

Daniel Krzywiński

maszyny używane

telefon: +48 882-023- 258

mail: d.krzywinski@agro-siec.pl

Damazy Kęska

doradca techniczno-handlowy serwisu

telefon: +48 532-851-572

mail: d.keska@agro-siec.pl

Błażej Skrzypczak

profesjonalne maszyny komunalne

telefon: +48 695-650-996

mail: b.skrzypczak@agro-siec.pl

Piotr Gralak

Maszyny do warzyw i buraka cukrowego

telefon: +48 605-690-124

mail: p.gralak@agro-siec.pl