Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

5058E – 60,3KM

Dane Kontaktowe :

Telefon : 664-144-575

Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o

Lokalizacja : 86-200 Chełmno

ul. Magazynowa 2


Podstawowe parametry techniczne:

Moc : 58 KM

Liczba cylindrów : 3-cyl.

Pojemność skokowa : 2,9 l

Katalog produktu : zobacz

Specyfikacja produktu : zobacz


Wyjątkowa zwrotność

Ciągniki serii 5E wyposażono w ten sam niewielki rozstaw osi wynoszący 2050 mm i duży kąt skrętu wynoszący 55 stopni, co zapewnia optymalną zwrotność. Wyjątkowy promień skrętu wynosi tylko 4250 mm i jest najmniejszy w tym segmencie maszyn. W połączeniu z pełnym pakietem (konsola po prawej stronie, EQRL (szybkie podnoszenie/opuszczanie) oraz elektrohydrauliczne załączanie wału odbioru mocy (WOM), modulacja PR, zawracanie bezsprzęgłowe, przekładnia 24F/12R PR oraz przełącznik zmiany biegów (GSS)) gwarantuje się wykonywanie łatwych nawrotów lub zwrotów w niewielkich stodołach lub ograniczonych przestrzeniach podczas pracy z zastosowaniem ładowacza czołowego.


Niewielki obrys ciągnika idealny do zastosowania w ograniczonych przestrzeniach

Ciągniki serii Stage III B 5E mają najmniejszy obrys w tym segmencie maszyn. Ciągniki serii 5E są idealne do zastosowania w ograniczonych przestrzeniach. Przy niewielkiej całkowitej długości ciągnika, niewielkim rozstawie osi, małej wysokości, niskich błotnikach przednich i tylnych, ciągniki serii 5E w wersji 3-cylindrowej oferują wyjątkową widoczność i zwrotność. Ciągniki serii 5E są idealne do zastosowania w niskich oborach lub do zbierania nisko rosnących upraw, gdzie tylne błotniki chronią uprawy i gałęzie przed uszkodzeniem. Oprócz zwartej konstrukcji ciągniki serii 5E w wersji 3-cylindrowej są wyposażone w najbardziej komfortowe stanowisko operatora w tym segmencie maszyn. Zalety maszyn John Deere Wydajność: Ciągniki serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej charakteryzują się najmniejszym obrysem w tym segmencie maszyn. Jednocześnie nie ma to negatywnego wpływu na widoczność, komfort operatora czy zwrotność.


Ergonomiczne elementy sterowania do szybkiego i łatwego wykonywania nawrotów

Ciągniki serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej charakteryzują się wyjątkową ergonomią do szybkiego i łatwego wykonywania nawrotów dzięki całkowicie przeprojektowanej konsoli po prawej stronie. Zalety maszyn John Deere Wydajność: ciągniki serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej charakteryzują się najwyższym komfortem i największą ergonomią w tym segmencie maszyn wyposażonych w konsolę po prawej stronie z elektronicznymi elementami sterowania. W połączeniu ze zwartą konstrukcją i zwrotnością ciągniki serii 5E gwarantują szybkie, łatwe i bezpieczne nawroty.


Kabina TechCenter™ jest przestronna i zapewnia doskonałą widoczność podczas pracy

Stanowisko operatora w ciągnikach serii Stage IIIB 5E jest najbardziej przestronne w segmencie tych maszyn. Jednocześnie nie ma to negatywnego wpływu na wielkość obrysu ciągnika. W ciągnikach z izolowanym otwartym stanowiskiem operatora (IOOS) jest trochę więcej miejsca między konsolą po prawej stronie a konsolą po lewej stronie. Wysokość tunelu przekładni w ciągnikach serii Stage IIIB 5E w wersji 3-cylindrowej z izolowanym otwartym stanowiskiem operatora (IOOS) została zmniejszona o około 50 procent, a szerokość tunelu — o około 80 mm w celu zapewnienia miejsca na nogi i komfortu podczas długich dni pracy.


Lokalizacja

Zapytaj o produkt