Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

5090M – 90KM (94 KM maks)

Dane Kontaktowe :

Telefon : 664-144-575

Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o

Lokalizacja : 86-200 Chełmno

ul. Magazynowa 2


Podstawowe parametry techniczne:

Moc : 90 KM

Liczba cylindrów : 4-cyl.

Pojemność skokowa : 4500 l

Katalog produktu : zobacz

Specyfikacja produktu : zobacz


Jeden ciągnik wiele możliwości

Seria 5M jest doceniana za wyjątkową wartość. Jego słynna charakterystyka pracy, prosta technologia oparta na silniku Diesela i niezachwiana niezawodność sprawiły, że model ten stał się najbardziej popularny w zakresie 75–100 KM. Nowy model 5M wprowadza całkowicie nowy układ sterowania i funkcje, które sprawiają, że podczas użytkowania jest jeszcze mocniejszy i wydajniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Wyłącznie silnik wysokoprężny John Deere o dużej, 4,5 l pojemności skokowej z nowym modelem o mocy 90 KM Większy udźwig podnośnika — 4,4 t, zwiększona ładowność do 7,5 t przy mniejszym promieniu skrętu — 4,0 m Potężny przepływ hydrauliczny 70 l/min, trzy niezależne SCV i przedni podnośnik Szeroki wybór: Kabina, napęd na 4 koła, rewers, płynna regulacja prędkości Hi-Lo oraz biegi pełzające


Przekładnia 32F/16R PowerReverser ™

W przypadku ciągnika wielozadaniowego serii 5M oferowany jest wybór trzech różnych wersji przekładni, dzięki czemu operatorzy mają do dyspozycji odpowiednią przekładnię do określonych zadań. Przekładnia 16F/16R SyncroReverser™ Przekładnia 16F/16R PowrReverser Przekładnia 32F/16R PowrReverser Plus Oprócz trzech wersji przekładni, w wersji 16F/16R PowrReverser dostępna jest funkcja biegu pełzającego przeznaczona do ciągników, które muszą pracować z jeszcze niższymi prędkościami. Minimalna prędkość jazdy ciągnika wyposażonego w bieg pełzający wynosi 0,3 km/h (0.19 mph). Przekładnia 32F/16R PowrReverser wyposażona jest w 32 biegi jazdy do przodu i 16 biegów jazdy do tyłu, co jest szczytowym osiągnięciem w zakresie wyboru prędkości w przedziale od 0,3 do 40 km/h (0.19 do 25 mph) w przypadku korzystania z biegu pełzającego. Ponadto przekładnia 32F/16R w ciągnikach serii 5M zapewnia takie rozwiązania, jak elementy sterowania w postaci przycisków oraz łatwo dostępny elektrohydrauliczny przełącznik obrotów wysokich/niskich.


Synchronizacja zakresu pracy

Przekładnie 16F/16R PowrReverser™ i 32F/16R ciągników serii 5M zapewniają synchronizację zakresu pracy. Takie rozwiązanie umożliwia operatorowi przełączanie z zakresu pracy B na C i z C na D bez konieczności zatrzymywania ciągnika. Ponadto operator może zmienić zakres z D na C bez konieczności przerywania pracy.


Funkcja „Tractor-ready ”

Funkcja „Tractor-ready” to opcja możliwa do zamówienia z fabryki dla ciągników 5E, 5M i 5G. Pozwala ona dealerom na odbiór ciągnika wyposażonego w podzespoły ładowacza bezpośrednio z fabryki produkującej ciągnik. Ciągniki są następnie dostarczane z zamontowanymi i przetestowanymi ramami montażowymi, niezależnym zaworem montowanym pośrodku, wraz z przewodami i złączami hydraulicznymi, joystickiem mechanicznym i multizłączem.


Łatwe w użyciu elementy sterowania

Bez względu na to, czy operator ciągnika wielozadaniowego serii 5M jest bardzo doświadczonym kierowcą, czy też korzysta z niego pierwszy raz, jest to maszyna niezwykle prosta i łatwa w obsłudze. Najważniejsze elementy sterowania zebrano w kabinie ciągnika serii 5M w jednym miejscu. Znajdują się one na konsoli po prawej stronie, a dzięki temu, że rozmieszczono je w logiczny, ułatwiający ich odnalezienie sposób każdy z operatorów będzie sprawniej obsługiwać ten ciągnik. Znajdujące się na prawej konsoli w kabinie ciągnika serii 5M takie przyrządy, jak sterowanie przepustnicą silnika, dźwignie gniazd hydrauliki (SCV), włącznik wału odbioru mocy (WOM) oraz dźwignie sterowania zaczepem-podnośnikiem zebrano w jednym miejscu, dzięki czemu ułatwiono operatorowi zlokalizowanie potrzebnych elementów sterowania.


Kabina ciągnika John Deere

Wszystkie modele serii 5M są wyposażone w już dobrze znane i sprawdzone kabiny pochodzące z wcześniejszych ciągników serii 5M i 5R. W przypadku standardowych ciągników serii 5M kabiny dostępne będą w sześciu różnych konfiguracjach: Kabina standardowa (uchylna szyba przednia/ogrzewanie) Kabina SuperVision (uchylna szyba przednia/ogrzewanie/szyberdach) Kabina Plus (stała szyba przednia/układ klimatyzacji [AC]) Kabina SuperVision Plus (stała szyba przednia/AC/szyberdach) Kabina obniżona (stała szyba przednia/AC) Kabina wąska (stała szyba przednia/AC/szyberdach)


Komfortowe stanowisko operatora

Rodzina ciągników Ag przygotowana z pochyloną maską.

Składana rama ochronna (ROPS)

Fotel z zawieszeniem Deluxe (fotel pokryty materiałem w ciągnikach kabinowych)

Instalowana fabrycznie komfortowa kabina (opcjonalnie)

Standardowy tempomat

Pochylana kolumna kierownicy


 

Lokalizacja

Zapytaj o produkt