Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec Maszyny

6250R – 250KM (275 KM maks)

Dane Kontaktowe :

Telefon : 664-144-575

Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o

Lokalizacja : 86-200 Chełmno

ul. Magazynowa 2


Podstawowe parametry techniczne:

Moc :  250 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 6,8 l

Katalog produktu : zobacz

Specyfikacja produktu : zobacz


Ciągnik z serii 6R z dużą ramą

Przestronna kabina ComfortView w serii 6R zapewnia widoczność w każdym kierunku i jest niezwykle ergonomiczna, ponieważ wszystkie elementy sterujące i interfejsy zostały rozmieszczone tak, by ułatwić intuicyjną obsługę. Nowa konsola CommandArm została uzupełniona przez nowy CommandCenter IV generacji z funkcją Bluetooth, a wyświetlacz GreenStar 3 2630 można zamontować na jednym z prawych słupków narożnych.


Najszersza oferta przekładni

Przekładnia AutoQuad posiada wszystkie zalety przekładni PowrQuad™ PLUS oraz wygodniejszą automatyczną zmianę przełożeń. Jest ona dostępna w wersji 20F/20R i 24F/24R. Z opcją EcoShift prędkość jazdy 40 km/h jest utrzymywana przy zaledwie 1533 obr./min, co zmniejsza zużycie paliwa i emisję spalin.

Przekładnia Powrquad Pus

Dostępne są dwie wersje przekładni PowrQuad PLUS: 20F/20R i 24F/24R. Dostępność zależy od modelu ciągnika. Obie wersje oferują szybką zmianę przełożeń i dopasowanie prędkości przy zmianie zakresów. Obsługiwane są za pomocą jednozakresowej dźwigni z funkcją wysprzęglania i wybierania biegów przyciskiem. Rozwiązanie techniczne SoftShift zapewnia płynne zmiany, nawet przy pracy pod obciążeniem.


Udoskonalona przekładnia Autopowr —  bezstopniowa regulacja prędkości w każdej sytuacji

AutoPowr to przekładnia hydromechaniczna zapewniająca bezstopniową regulację i stałe przekazywanie mocy przy prędkościach od 40 do 50 km/h. Przekładnia AutoPowr utrzymuje wybraną prędkość, automatycznie reagując na zmieniające się obciążenie. Po uzyskaniu maksymalnej prędkości obroty silnika automatycznie spadają do minimalnego poziomu wymaganego do utrzymania tej prędkości, redukując tym samym hałas i zużycie paliwa. Prędkość 50 km/h jest utrzymywana przy 1630 obr./min, natomiast prędkość 40 km/h — przy 1300 obr./min za pomocą joysticka CommandPRO™.

Przekładnia Directdrive - nowy standard płynnej wydajności

DirectDrive to ośmiobiegowa, trzyzakresowa przekładnia opracowana specjalnie dla ciągników 6R i zaprojektowana przez John Deere z myślą o trudnych zastosowaniach rolniczych. Superwydajne rozwiązanie techniczne z podwójnym sprzęgłem zawsze przygotowuje kolejny bieg, aby umożliwić jego zmianę bez utraty mocy, a tym samym zmniejszyć zużycie paliwa i zapewnić prostą obsługę. Podczas transportu przekładnia DirectDrive zmniejsza prędkość silnika do 1550 obr./min przy 40 km/h i do 1600 obr./min przy 50 km/h, tym samym zmniejszając zużycie paliwa. Dodatkowo funkcja AutoClutch umożliwia zatrzymanie ciągnika bez konieczności wciskania pedału sprzęgła.


Wygoda i zwinność

Układ amortyzacji TLS™ Plus gwarantuje optymalną przyczepność i osiągi w polu dzięki przekazywaniu do 10% więcej mocy na podłoże. Dodatkowo zapewnia większy komfort pracy i mniejsze zmęczenie operatora oraz większą wydajność, podczas gdy zmienne przełożenie układu kierowniczego poprawia zwrotność na polu. Ciągniki 6230R i 6250R są wyjątkowo wygodne i stabilne dzięki dłuższemu rozstawowi osi wynoszącemu 2900 mm.

ADAPTACYJNA AMORTYZACJA PRZEDNIEJ OSI Samopoziomujący układ amortyzacji TLS Plus automatycznie reguluje czułość i szybkość reakcji, zapewniając synchronizację z układem wykrywania obciążenia podnośnika w celu kompensacji efektu skoku mocy w warunkach wymagających dużego uciągu.

ZMIENNE PRZEŁOŻENIE UKŁADU KIEROWNICZEGO Zmienne przełożenie układu kierowniczego zwiększa komfort pracy operatora, minimalizując liczbę ruchów rąk i zmniejszając wysiłek konieczny do kierowania na uwrociach czy w ograniczonych przestrzeniach. Szybsze obracanie kierownicy zwiększa przepływ w układzie hydraulicznym, powodując szybszą reakcję kół.


Osiągi

Uzyskiwanie tak wysokiej mocy w naszych 4-cylindrowych silnikach 4,5 l i 6-cylindrowych silnikach 6,8 l jest możliwe dzięki zaawansowanej technologii 4-zaworowego wysokociśnieniowego układu Common Rail (HPCR) z ciśnieniem wtrysku wynoszącym nawet 2500 bar. Silnik PVS w modelach 6175R, 6195R i 6215R jest wyposażony w turbosprężarkę o zmiennej geometrii łopatek (VGT), która poprawia osiągi i wydajność na całej krzywej momentu obrotowego. Silniki PSS (6230R i 6250R) wykorzystują układ 2-stopniowego doładowywania, w którym turbosprężarka o zmiennej geometrii łopatek zwiększa ciśnienie wytwarzane przez turbosprężarkę o stałej geometrii.


Nadzwyczajna kabina

Doskonała ergonomia, widoczność we wszystkich kierunkach i pełna wygoda to najważniejsze zalety przestronnej kabiny ComfortView. Wszystkie elementy i interfejsy do sterowania maszyną zostały zoptymalizowane tak, by ułatwić ich intuicyjną obsługę. Ciągniki serii 6R z dużą ramą są wyposażone w konsolę sterowania CommandARM™ i panel sterowania CommandCenter™ 4. generacji z funkcją bezprzewodowej łączności Bluetooth. Wyświetlacz GreenStar™ 3 (GS3) 2630 można zamontować na dowolnym prawym słupku narożnym kabiny. Pochylona maska oraz doskonała widoczność we wszystkich kierunkach dają operatorowi bezkonkurencyjną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się wokół. Opcjonalny dach panoramiczny jeszcze bardziej poszerza pole widzenia operatora, oferując do  30% praktycznej widoczności podczas pracy z ładowaczem czołowym.


Sterowanie Commandarm i wyświetlacz Commandcenter 4. generacji

Konsola sterowania CommandARM w połączeniu z opcjonalnym joystickiem elektronicznym z możliwością konfiguracji zapewnia w pełni intuicyjny interfejs sterowania. Wszystkie elementy sterownicze, jakich potrzebujesz w codziennej pracy, znajdują się w zasięgu ręki: zawory sterowania hydrauliki zewnętrznej (SCV), automatyczne sterowanie AutoTrac™, układ sterowania maszyną iTEC™, klimatyzacja, światła, radio, napęd na cztery koła oraz sterowanie podnośnikiem. Zamontowany na konsoli CommandARM wyświetlacz CommandCenter 4. generacji posiada łatwą w użyciu funkcję przeciągania przypominającą obsługę tabletu oraz monitoruje wszystko, czego potrzebujesz do produktywnej i wydajnej pracy.


Wyjątkowy stosunek masy do mocy

Dzięki inteligentnemu zarządzaniu mocą ciągniki serii 6R o mocy do 223,7 kW (300 KM), masie pojazdu 9,3 t i maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu 15 t dysponują największą mocą w tej klasie wagowej.


Wydajne układy hydrauliczne

Układ hydrauliczny o przepływie zamkniętym z kompensacją ciśnienia i przepływu w ciągnikach serii 6R został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu maksymalnej wytrzymałości i niezawodności dzięki zastosowaniu optymalnej liczby komponentów i złączy hydraulicznych, co znacznie poprawia jego wydajność. Układ w modelach 6230R i 6250R zapewnia 160 l/min przy 1500 obr./min i doskonałą charakterystykę roboczą. Podzespoły bloków zaworów SCV zostały pogrupowane w sposób maksymalnie przyjazny dla użytkownika — z tyłu umieszczono do sześciu złączy zaworów SCV i złączy Power Beyond. Szerokie szyny zaczepu zapewniają idealny prześwit do zadań wymagających użycia WOM, a ich układ daje operatorowi doskonałą widoczność tylnego podnośnika i miejsc podłączeń podczas zaczepiania narzędzi.


Zintegrowana łączność

Pierwszy krok do systemów automatycznego prowadzenia John Deere zaczyna się od odbiornika StarFire 6000. Charakteryzuje się on lepszą stabilnością sygnału zapewniającą maksymalny czas pracy bez przestojów i nową dokładnością SF3. Dlatego też odbiornik zawsze utrzyma Cię na torze jazdy, bez względu na warunki. Sygnał SF3 gwarantuje powtarzalne wyniki — nigdy nie zboczysz z linii prowadzenia ani nie przekroczysz wyznaczonej granicy — przez cały sezon. Odbiornik StarFire 6000 działa bezbłędnie ze wszystkimi systemami prowadzenia John Deere oraz na wszystkich poziomach dokładności (SF1, SF3, Mobile RTK i Radio RTK).


Wyświetlacz GreenStar™ 3 (GS3) 2630

Wykorzystaj pełną moc rozwiązań rolnictwa precyzyjnego, takich jak zaawansowane prowadzenie narzędzia i funkcje ISOBUS, zaawansowana dokumentacja lub automatyzacja pracy.

ITEC™ PRO

Inteligentny moduł kompletnego sterowania urządzeniem (iTEC™ Pro) łączy działanie systemu automatycznego prowadzenia AutoTrac™ z systemami zarządzania narzędziami służącymi do sterowania wieloma funkcjami, takimi jak prędkość ciągnika, zamontowanymi z przodu lub z tyłu narzędziami oraz włączaniem blokady mechanizmu różnicowego. Układ ten umożliwia skręcanie bez użycia rąk, ograniczając jednocześnie stopień ugniatania gleby. Dzięki temu można osiągnąć idealnie wyglądające uwrocia i jednorodny wzrost roślin.

WYKRYWANIE NAWOZU

Czujnik podczerwieni, zastosowany w sieczkarni samojezdnej John Deere (czujnik HarvestLab™), a teraz również w zbiorniku na gnojowicę, mierzy zawartość azotu, fosforu, potasu, amoniaku (NH4) i masy suchej oraz objętość, wykonując na bieżąco ponad 4000 pomiarów na sekundę. Czujnik może bezpośrednio zarządzać dostosowaniem prędkości ciągnika serii 6R z przekładnią AutoPowr™ w celu dostosowania dawki na podstawie docelowego poziomu składników odżywczych, a nawet map zabiegów. Możesz zatem uzyskać maksymalną wydajność i przestrzegać obowiązujących przepisów, jednocześnie obniżając wydatki na nawóz mineralny.


CommandPRO

Opanowanie wyjątkowej mocy ciągników 6230R i 6250R staje się prostsze dzięki nowemu joystickowi wyposażonemu w 11 konfigurowalnych przycisków. Dodatkowo optymalna strategia prowadzenia sprawi, że każdy dzień pracy będzie bardziej komfortowy i produktywny.

Optymalna strategia prowadzenia:

Maksymalna i zerowa prędkość za pomocą jednego popchnięcia lub pociągnięcia Unikatowa funkcja sterowania biegiem pełzającym od 0 do 2 km/h Jednoczesne prowadzenie ciągnika za pomocą pedału i joysticka Funkcja ActiveZero pozwala utrzymać prędkość wyjściową na poziomie 0 km/h aż do wydania polecenia przyspieszenia


Lokalizacja

Zapytaj o produkt