Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec MaszynyGwarancja najniższej ceny na oryginalne części zamienne

6095MC – 95KM (100 KM maks)

Dane Kontaktowe :

Telefon : 664-144-575

Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o

Lokalizacja : 86-200 Chełmno

ul. Magazynowa 2


Podstawowe parametry techniczne:

Moc :  95 KM

Liczba cylindrów : 4-cyl.

Pojemność skokowa : 4,5 l

Katalog produktu : zobacz

Specyfikacja produktu : zobaczSeria 6MC

Ciągniki John Deere serii 6MC łączą cechy i możliwości większych ciągników w bardziej kompaktowej i zwrotnej formie. To dowód na to, że aby być wielkim, nie trzeba być dużym. W tych ciągnikach znajdziesz osiągi, wydajność, technologie oraz idee, których oczekujesz od firmy John Deere. Cechy i właściwości kluczowe dla Twojego sukcesu. Już dziś spotkaj się ze swoim dealerem John Deere i dowiedz się więcej na temat ciągników 6MC i 6RC.


Inteligentne zarządzanie mocą (IPM)

Funkcja IPM w ciągnikach 6RC jest dedykowana wielu typowym pracom rolnym, w których używa się WOM do zastosowań wymagających dużej mocy bądź ciągnik wykorzystuje się jako pojazd transportowy. Znakomicie sprawdza się on w przypadku zapotrzebowania na dużą moc podczas pracy z użyciem WOM w trakcie jazdy i w przypadku zastosowań transportowych. W zastosowaniach wymagających dużej mocy WOM oraz holowania ciężkich przyczep czy narzędzi układ ten zapewnia znacznie większą moc.


Włączanie WOM

Warunki aktywacji: Moc musi zostać wykryta na sprzęgle napędu WOM przez układy elektroniczne silnika. Ciągnik musi poruszać się z prędkością powyżej 1 km/h. Wtedy rozpoczyna się stopniowe płynne zwiększanie wydajności. Przy 2,5 km/h dostępna jest pełna moc z IPM. Obroty silnika muszą wynosić co najmniej 70 procent znamionowych


Zgodność ciągnika z układem inteligentnego zarządzania mocą

Układ inteligentnego zarządzania mocą gruntownie przetestowali inżynierowie firmy John Deere pod względem zgodności z podstawowymi podzespołami ciągnika i wpływu na ich niezawodność. Układ inteligentnego zarządzania mocą stosowany w maszynach firmy John Deere stanowi bezpieczną alternatywę dla dostępnych na rynku urządzeń firm trzecich zwiększających moc bez uwzględnienia wpływu na silnik, przekładnię, osie, zaczep rolniczy czy TUZ. Układ zapewnia optymalne wykorzystanie podzespołów ciągnika. Na przykład podczas pracy z użyciem WOM moc jest kierowana na osie ciągnika i do napędu WOM. Dodanie mocy do obu tych układów nie powoduje przeciążenia żadnego z nich. Przy prędkościach transportowych moment obrotowy układu przeniesienia napędu zmniejsza się znacząco w porównaniu do poziomów obserwowanych podczas pracy w polu z niską prędkością jazdy. Dodanie mocy w trybie transportowym nie skutkuje przeciążeniem przekładni ani osi. Urządzenia zamienne nie są odpowiednie w przypadku dostępności wzrostu mocy. Ich producenci obiecują duży przyrost mocy. To niebezpieczne, ponieważ podstawowe podzespoły ciągnika nie są przystosowane do dużych zmian mocy.


Przyrost mocy przy prędkości obrotowej silnika innej niż normalna

Niektórzy operatorzy prowadzą ciągniki pod pełnym obciążeniem i/lub korzystają z przekładni w trybie automatycznym podczas prac transportowych. W takiej sytuacji silnik najczęściej nie pracuje ze znamionową prędkością obrotową. Przy wzroście obciążenia prawdopodobnie dojdzie do obniżenia prędkości obrotowej poniżej poziomu znamionowego i użycia nadwyżki mocy. W taki sposób działa każdy silnik John Deere PowerTech™ Plus, gdy pracuje pod obciążeniem wymagającym maksymalnej wartości mocy i momentu. Inteligentne zarządzanie mocą zapewnia dodatkową moc silnika w zakresie od obrotów znamionowych do około 1300 obr./min. Poziom mocy zwiększa się ponad podstawową wartość nadwyżki mocy danego ciągnika. Jeśli WOM jest włączony, a prędkość obrotowa silnika jest zbliżona do wartości nominalnej (wynoszącej 2100 obr./min), cały potencjał dodatkowej mocy będzie dostępny na potrzeby obsługi dodatkowego obciążenia generowanego przez narzędzie albo pojawiającego się wskutek zmiany warunków terenowych. Jeśli nie korzysta się z WOM podczas prac transportowych, a obroty silnika są niższe od znamionowych, dodatkowa moc zapewniana przez układ inteligentnego zarządzania mocą zmniejsza się w miarę spadku obrotów silnika.


Układ z kompensacją ciśnienia i przepływu (PFC)

Do ciągników 6RC w standardzie oferuje się zamknięty układ hydrauliczny z kompensacją ciśnienia i przepływu o natężeniu 80 l/min do najdalszych odbiorników i zmiennym ciśnieniu roboczym 200 barów. Jeśli potrzebne jest wyższe natężenie przepływu oferowana jest wydajniejsza pompa 114 l/min. Gdy układ wykryje zmianę obciążenia, zawór na pompie natychmiast uruchamia pompę, aby dopasować natężenie przepływu do zapotrzebowania. Gdy przepływ nie jest już wymagany, pompa powraca do trybu utrzymywania niskiego ciśnienia rezerwowego przy braku przepływu.


Konstrukcja pełnoramowa

Ciągniki 6MC i 6RC skonstruowano na bazie tej samej ramy z rozstawem osi 2400mm. SOLIDNA STALOWA RAMA TO UNIKALNE W BRANŻY ROZWIĄZANIE STOSOWANE PRZEZ FIRMĘ JOHN DEERE OD 1992 ROKU: Dzięki temu unikalnemu rozwiązaniu ciągnik zyskał większą ładowność bez potrzeby zwiększania jego masy Rama charakteryzuje się niezrównaną wytrzymałością konstrukcyjną i umożliwia zwartą modułową budowę podzespołów napędowych Pełna rama przenosi obciążenia, podczas gdy układ przeniesienia napędu przekazuje moc silnika na zwolnice Dzięki temu mogą być stosowane większe narzędzia i wyższe obciążenia, co przekłada się na wyższy poziom wydajności


Lokalizacja

Zapytaj o produkt