Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Agro-Siec MaszynyGwarancja najniższej ceny na oryginalne części zamienne

7250R – 250KM (275 KM maks)

Dane Kontaktowe :

Telefon : 664-144-575

Email :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agro-Sieć Maszyny sp. z o.o

Lokalizacja : 86-200 Chełmno

ul. Magazynowa 2


Podstawowe parametry techniczne:

Moc :  250 KM

Liczba cylindrów : 6-cyl.

Pojemność skokowa : 6,8 l

Katalog produktu : zobacz

Specyfikacja produktu : zobacz


Fotel operatora ActiveSeat™ z zawieszeniem pneumatycznym

W konstrukcji fotela operatora ActiveSeat firma John Deere połączyła rozwiązania oparte na układach elektrohydraulicznych z zawieszeniem pneumatycznym, zapewniając w ten sposób operatorowi znacznie wyższy komfort jazdy w porównaniu do standardowych foteli z zawieszeniem pneumatycznym. Ruchy operatora są stale monitorowane, by zmniejszyć ruchy pionowe. Podczas zastosowań typowych dla ciągnika amortyzacja fotela ActiveSeat może odizolować operatora od nawet 90 procent skoków w osi pionowej. Elementem tego układu jest siłownik hydrauliczny połączony z zespołem zaworu sterującego. Zawory elektrohydrauliczne, znajdujące się w zespole zaworu sterującego, automatycznie reagują na sygnały dopływające z dwóch czujników: czujnika położenia i przyspieszeniomierza. Sygnały z tych dwóch czujników stanowią podstawę regulacji przepływu oleju z ciągnika do siłownika hydraulicznego, a tym samym minimalizują ruchy w osi pionowej przenoszone na ciało operatora. Fotel ActiveSeat firmy John Deere jest wyposażony w wiele funkcji wspólnych z fotelem ComfortCommand™ oraz dodatkowo w przełącznik sztywności zawieszenia. Przełącznik sztywności zawieszenia, znajdujący się na lewym podłokietniku, przejął funkcję dźwigni układu wytłumiania obciążeń udarowych zawieszenia fotela, która znajdowała się po prawej stronie fotela ComfortCommand.


Wyświetlacz CommandCenter™ 4

JOHN DEERE COMMANDCENTER 4. GENERACJI Wyświetlacze CommandCenter 4100 i 4600, znane również jako wyświetlacze CommandCenter 4. generacji stanowią główny interfejs użytkownika ciągników 6R, 7R, 8R/8RT i 9R/9RT/9RX, wysokowydajnych aplikatorów nawozu F4365 i opryskiwaczy samojezdnych serii 4. CommandCenter 4. generacji oferuje wspaniały interfejs zorientowany na użytkownika. Dzięki prostemu, konfigurowalnemu interfejsowi należy spodziewać się wzrostu wydajności maszyny oraz pewności operatora. Poprawiona konstrukcja CommandCenter 4. generacji powala również stworzyć optymalne środowisko pracy i uzyskać maksymalny czas bezawaryjnej pracy. Oto wybrane łatwe do użycia funkcje i zalety wyświetlacza CommandCenter 4. generacji: Łatwa zmiana pól i linii prowadzenia Widoki definiowane przez użytkownika Funkcja pomocy na ekranie Inteligentne ostrzeżenia Pomoc kontekstowa OPCJE WYŚWIETLACZA Oferowane są następujące konfiguracje Command Center 4. generacji: Wyświetlacz 4100 CommandCenter 18 cm (7") Wyświetlacz 4600 CommandCenter 26 cm (10") Dokumentacja granic pól Granice pola można w panelu CommandCenter 4. generacji wytyczyć ręcznie, objeżdżając je albo zaimportować istniejące informacje o granicach z wyświetlacza GreenStar™ 3 (GS3) 2630 lub z Centrum operacyjnego John Deere. Dane dokumentacji pochodzące z panelu CommandCenter 4. generacji można wykorzystać do utworzenia granic z map pokrycia. Ponadto granice można utworzyć w Centrum operacyjnym John Deere na podstawie danych dokumentacji. W wyświetlaczu wykorzystano usprawniony proces tworzenia zewnętrznych i wewnętrznych granic pól z map pokrycia, upraszczając ten proces i zmniejszając liczbę kroków. Ponadto operatorzy mogą usuwać granice wewnętrzne bez wpływu na granice zewnętrzne i uwrocia. Ponadto operatorzy mogą wyłączać granice do sterowania sekcjami, a wykorzystać je do lokalizacji pola i dokumentowania.


Kabina Premium CommandView™ II

Opcja ta zawiera wszystkie elementy kabiny CommandView III Premium z fotelem Active Seat, z wyjątkiem funkcji ActiveSeat, który zastępuje zawieszenie kabiny i fotela ComfortCommand. ADAPTACYJNE HYDROPNEUMATYCZNE ZAWIESZENIE KABINY W WERSJI PLUS (ADAPTIVE HCS PLUS) Hydro-pneumatyczne zawieszenie adaptacyjne HCS Plus dostępne w ciągnikach John Deere 7R i 8R zapewnia niezrównany komfort jazdy, podnosi komfort jazdy w fotelu instruktora i zwiększa stabilność monitorów zamontowanych w kabinie. Zawieszenie John Deere Adaptive HCS Plus pozwala operatorowi utrzymywać większą wydajność i minimalizuje zmęczenie. Jest to system z funkcją automatycznego samopoziomowania, zawsze aktywny podczas jazdy z prędkością powyżej 0,5 km/h (0,3 mili/h). Dodatkową korzyścią w porównaniu z wyposażeniem standardowym kabiny jest nie tylko wytłumianie wstrząsów podczas jazdy, ale również lepsze odizolowanie od hałasu i drgań generowanych przez silnik, przekładnię i podzespoły podwozia. Regulacje zawieszenia kabiny: Operator ma do wyboru trzy dostępne ustawienia zawieszenia kabiny. W każdym trybie ustawień wykorzystywane są pasywne elementy zawieszenia kabiny (siłowniki zawieszenia kabiny, akumulatory i drążek Panharda), współpracujące z półaktywnym systemem sterowania zawieszeniem. Zawieszenie kabiny w żadnym wypadku nie powinno uderzać o ograniczniki. W razie potrzeby należy wybrać sztywniejszy tryb pracy zawieszenia kabiny, aby nie dopuścić do uderzania o ograniczniki.


Przekładnia AutoPowr™/IVT™

Od momentu premiery w roku 2001 przekładnia bezstopniowa (IVT) John Deere, zwana również AutoPowr, stanowi wzorzec w branży w zakresie precyzyjnego i intuicyjnego sterowania zmianą biegów w ciągnikach. Przekładnia bezstopniowa (AutoPowr/IVT) John Deere łączy moc mechaniczną i hydrostatyczną, co zapewnia bezstopniowe i ciągłe przenoszenie mocy pomiędzy dostępnymi biegami. Pojedyncza dźwignia zmiany biegów służy do intuicyjnego i dokładnego sterowania prędkością jazdy na poziomie od 50 m/h (164 ft/h) w przypadku zastosowań wymagających pełzania aż do 42 km/h (26 mph). Dostępna jest również opcjonalna konfiguracja umożliwiająca jazdę z prędkością 50-km/h. Minimalna prędkość silnika (obr./min) przy maksymalnej prędkości transportowej: Elektroniczny układ zarządzania przekładnią AutoPowr/IVT działa podobnie jak ręczne funkcje zmiany biegu na wyższy i zmniejszania obrotów silnika w innych przekładniach. Jednak dzięki temu, że elektroniczny układ zarządzania pozostaje w ciągłej łączności z silnikiem i przekładnią, dokonując odpowiednich regulacji na podstawie sygnałów wejściowych z ciągnika, przekładnia reaguje na zmiany warunków roboczych szybko i precyzyjnie. Umożliwia to uzyskanie maksymalnej sprawności i wydajności ciągnika. Ponieważ układ przeprowadza powyższe regulacje automatycznie, obsługa przekładni nie zależy w tak znacznej mierze od doświadczenia operatora, który w innym wypadku musiałby ręcznie regulować pracę przekładni. Nawet najbardziej doświadczony operator zauważy wzrost wydajności ciągnika oraz spadek zużycia paliwa w większości zastosowań.


Elementy sterujące Autopower (IVT)

Lewostronna przekładnia nawrotna (rewers) W modelach z przekładnią AutoPowr/IVT dostępna jest prosta w obsłudze lewostronna przekładnia nawrotna (rewers). Umieszczenie sterownika rewersera w położeniu "na godzinie 10." na kolumnie kierowniczej umożliwia jej intuicyjną obsługę. PowerZero Umożliwia tymczasowe zatrzymanie ciągnika bez konieczności używania hamulców, aby zapobiec stoczeniu się maszyny w czasie pracy na pochyłości. Funkcję tę stosuje się podczas skrętów na nachylonym końcu pola lub krótkiego postoju na nierównym podłożu. Regulacja stosunku prędkości jazdy do przodu-do tyłu Stosunek zadanej prędkości do tyłu do odpowiedniej prędkości do przodu można regulować i nastawiać, aby obie nastawy działały niezależnie lub jako wzajemna wielokrotność od 0,3 do 1,3 razy w odstępach co 0,1. Przy wartości 1,0 prędkości zadane do przodu i do tyłu są takie same (stosunek 1 do 1). Regulacje przeprowadza się na stronie ustawień zaawansowanych przekładni na wyświetlaczu CommandCenter™.


Układ telematyki JDLink™

Dane dotyczące osiągów ciągnika można wyświetlić na stronie internetowej JDLink oraz w aplikacji na urządzenia przenośne, co pozwala uzyskać wgląd w bieżące działanie i poznać wydajność maszyny. Wydajność ciągnika można zmierzyć i wyświetlać dla indywidualnej maszyny lub dla grupy maszyn w okresie czasu. Historię można również przeglądać w formie graficznej, aby zaobserwować trendy. Główne wskaźniki wydajności dla ciągnika to obroty silnika, obciążenie silnika, szybkość zużycia paliwa i prędkości jazdy (prędkość kół). Dzięki dostępowi dla osób trzecich, takich jak dealer John Deere, łatwo można uzyskać porady ekspertów dotyczące zwiększenia wydajności pracy przy niższych kosztach. To może pomóc hodowcy uzyskać większe korzyści z inwestycji w maszyny John Deere oraz w technologie wykorzystane w maszynie podstawowej lub w dodatkowych funkcjach. JDLink oferuje program gwarancji zużycia paliwa. ZARZĄDZANIE CZASEM WYKORZYSTANIA I WYDAJNOŚCIĄ: Analiza czasu pracy, bezczynności i transportu w celu poznania efektywności maszyn i sposobu użytkowania ich przez operatorów. Określenie możliwości wykonania większej ilości pracy dzięki zmniejszeniu czasu bezczynności lub transportu. Zmaksymalizowanie wykorzystania maszyny na polu dzięki określeniu możliwości ograniczenia czasu bezczynności. Planowanie prac na polu w celu zmniejszenia strat czasu sadzenia wynikających z transportu.


Zestawy oświetlenia oferują oświetlenie 360 stopni

Układ oświetlenia kabiny zapewnia oświetlenie w zakresie 330 stopni, podczas gdy oświetlenie maski zapewnia pozostałe 30 stopni, w celu uzyskania w pełni programowanego oświetlenia o kącie zasięgu 360 stopni, które jest typowe dla stadionów. Nie występują żadne martwe strefy ani nie jest konieczna regulacja oświetlenia. Dostępne są ustawienia oświetlenia, aby dopasować je do różnych zastosowań, a także zapewnić maksymalną całodobową wydajność. Oprawki żarówek są duże, zapewniając w ten sposób optymalną łączną liczbę lumenów oraz dostępną ilość światła. W oszczędnych i standardowych pakietach oświetlenia zastosowano halogenowe żarówki 65W, natomiast w pakiecie oświetlenia wzbogaconego zastosowano diody świecące. W zestawie oświetlenia wysokiej klasy w ciągnikach wykorzystano wysokosprawne diody świecące (LED). Światła LED oferują 40 procent lepsze doświetlenie na szerokość i 10 procent więcej światła z tyłu. Pakiety oświetlenia LED pobierają o 45 procent mniej energii niż standardowe światła halogenowe i mają szacunkowo dłuższą żywotność niż światła ksenonowe, co prowadzi do niższych kosztów eksploatacji ciągnika.


Amortyzacja przedniej osi Triple-Link Suspension Plus (TLS™ Plus)

Opcjonalny układ TLS Plus to w pełni zintegrowany układ przedniego zawieszenia z funkcją samopoziomowania, który można montować w ciągnikach serii 7R wyposażonych w mechaniczny napęd na przednie koła (MFWD) 1300. Trójczłonowe zawieszenie TLS™ Plus to wyjątkowe zawieszenie osi przedniej wykorzystujące hydropneumatyczny układ samopoziomowania poprawiający wydajność i znacząco podnoszący komfort jazdy. Dzięki amortyzacji TLS Plus praca przedniego zawieszenia ciągnika jest znacznie bardziej przewidywalna. W wyświetlaczu CommandCentre™ 4 Gen operator może ustawić maksymalne ciśnienie, które umożliwi amortyzację wstrząsów generowanych przez duże obciążenia przy minimalnym zakresie ruchu przedniej osi. Amortyzacja TLS Plus podnosi wydajność ciągnika zarówno podczas jazdy po drogach, jak i prac polowych, ponieważ zapewnia doskonałą stabilność, znakomitą płynność i wysoki komfort jazdy. Operatorzy obsługujący ładowacze szczególnie docenią zwiększoną wydajność ciągnika podczas przewożenia bel lub pełnych łyżek kiszonki. Podczas prac polowych amortyzacja TLS Plus zapewnia ciągłość styku kół z podłożem, a tym samym lepsze przenoszenie mocy silnika na podłoże.


Mocny i pełny układ kierowniczy

Układ kierowniczy wykrywa zmiany obciążenia układu hydraulicznego, aby skutecznie realizować powierzone mu zadania. Pompa z kompensacją ciśnienia i natężenia przepływu gwarantuje wysoką szybkość reakcji układu kierowniczego również na postoju i podczas jazdy na biegach pełzających, dzięki czemu można sprawnie pracować nawet przy wymagających zastosowaniach. Wdrażając układ ACS, firma John Deere zaoferowała użytkownikom najbardziej trwały i kompleksowy układ kierowniczy w całej branży. Podczas jazdy po drogach i polach układ ACS minimalizuje wysiłek niezbędny do kierowania ciągnikiem, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze zmęczenie pracą i wyższy poziom komfortu, a tym samym na dokładniejsze kierowanie ciągnikiem. Oto cztery najważniejsze rozwiązania zastosowane w układzie ACS: Dynamiczna stabilizacja toru jazdy Zmienne przełożenie układu kierowniczego Eliminacja odchylenia i znoszenia kierownicy Zmienna siła wspomagania układu kierowniczego


Przekładnia e23™

Niezawodna przekładnia e23 zapewnia płynną zmianę 23 biegów pod obciążeniem PowerShift™ i intuicyjne sterowanie dzięki funkcji Efficiency Manager™. Przekładnia e23 jest oferowana do wszystkich ciągników 7R, 8R i 8RT. Przekładnia e23 powstała dzięki ponad 50-letniej ewolucji rozwiązania technicznego John Deere PowerShift. Dzięki większej liczbie funkcji automatycznych, przekładnia e23 jest łatwa w obsłudze dla operatorów o dowolnym poziomie doświadczenia. Dla bardziej zaawansowanych operatorów pragnących dostosować przekładnię do danego zastosowania, przekładnia e23 oferuje tryb niestandardowy. Jako kolejna generacja rozwiązania technicznego PowerShift, przekładnia e23 zapewnia wytrzymałość na nagłe obciążenia przy wysokim momencie obrotowym, a jednocześnie błyskawicznie reaguje na zmiany, oferują szybkie i gładkie przełożenia. Przekładnia e23 z układem zarządzania wydajnością zapewnia większą oszczędność paliwa i ogólnie lepszą wydajność przy ograniczonym udziale operatora. Opcje e23 Przekładnia e23 40 km/h z układem zarządzania wydajnością Przekładnia e23 50 km/h z układem zarządzania wydajnością


 

Lokalizacja

Zapytaj o produkt