Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Carrier 300-400 to wyposażony w talerze agregat uprawowy ze sztywną ramą, oferowany w szerokościach roboczych wynoszących 3 m, 3,5 m oraz 4 m. W zależności od konfiguracji maszynę dostarczamy w wersji naczepianej na TUZ ciągnika albo ciągnionej. Agregaty Carrier 300-400 mieszają rozdrobnione resztki pożniwne z glebą, pozostawiając idealnie wyrównane pole.

VADERSTAD

AGREGATY TALERZOWE

CARRIER 300-400

CARRIER 300-400

Aby zwiększyć nacisk, agregaty Carrier 300-400 można dodatkowo wyposażyć w balast dochodzący aż do 800 kg.

Pod względem nacisku wywieranego na każdy metr szerokości roboczej maszyny nasz agregat przewyższa wówczas wszystkie konkurencyjne produkty dostępne w tym segmencie rynku.

Zwiększenie siły, z którą talerze wcinają się w glebę, i niezrównane wyniki uprawy we wszystkich warunkach glebowych zapewniają wielkie korzyści.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Talerz CrossCutter Disc charakteryzuje znakomita jakość w ściernisku po rzepaku i rozdrabnianiu roślin okrywowych, ale taklże sprawdza się w ściernisku po zbożu oraz po orce. Ze względu na kształt talerza i wysoką jakość szwedzkiej stali, CrossCutter Disc zapewnia pełne podcięcie i intensywne mieszanie w płytkiej uprawie. Oznacza to, że na całym polu powstają wyrównane warunki do wschodów.

Doskonała zwrotność

Agregaty Carrier 300-400 naczepia się na TUZ ciągnika, dzięki czemu zyskuje się prostotę pracy i wielką zwrotność.

Mały promień skrętu na uwrociach i bezproblemowy transport między polami zapewniają korzyści i ułatwiają pracę.

Talerze dobrane odpowiednio do potrzeb

Agregat Carrier 300-400 można wyposażyć w talerze TrueCut o średnicy 450 mm albo 470 mm. Oba rodzaje talerzy z tymi wycięciami doskonale rozdrabniają glebę, tworząc idealne pozorne łoże siewne.

Talerz o średnicy 450 mm ma wycięcia niewielkie, które zapewniają intensywną uprawę także przy bardzo małej głębokości roboczej. Talerze TrueCut o średnicy 470 mm poradzą sobie w tym samym czasie z większą ilością resztek pożniwnych, gdyż głębsze nacięcia oznaczają mocniejszą penetrację gleby.