Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

NZ Aggressive 500-1000 to wyposażony w zęby kultywator służący do przygotowania łoża siewnego. Maszyny te oferujemy w wariantach o szerokości roboczej od 5 m do 10 m. Zastosowano w nich wyrównującą pole włókę CrossBoard, a za nią zamocowano na pięciu albo sześciu belkach zęby uprawowe.

VADERSTAD

BRONY ZĘBOWE

NZ AGGRESSIVE 500-1000

CARRIER NZ AGGRESSIVE 500-1000

Uprawa uwroci

Kultywator NZ Mounted wyposażono w skrętny dyszel o unikatowej konstrukcji, dzięki któremu można świetnie manewrować na polu. Dyszel jest zablokowany, gdy ciągnik jedzie prosto, a odblokowany, gdy operator ciągnika skręca.

Na uwrociach kultywator pozostaje w położeniu roboczym, co pozwala oszczędzić czas, a przy tym usunąć ślady po kołach.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Włóka CrossBoard wyrównuje pole

Włóka CrossBoard intensywnie uprawia glebę, rozbijając grudy i wyrównując powierzchnię pola. Intensywność pracy z łatwością zmienia się z kabiny ciągnika za pomocą układu hydraulicznego.

Włókę wyposażono w układ hydrauliczny z siłownikiem sterującym i siłownikami wykonawczymi (master and slave), co gwarantuje równe efekty uprawy w każdej sytuacji. Modele z pięcioma belkami narzędziowymi można wyposażyć w tylną włókę CrossBoard, która dodatkowo wyrówna powierzchnię pola.

Kontrola głębokości roboczej w celu zwiększenia precyzji

Zastosowana w kultywatorach NZ Aggressive funkcja ControlFunction umożliwia dostosowanie głębokości roboczej do warunków glebowych podczas przejazdu.

Aby zapewnić optymalne wyniki siewu, kultywator NZ Aggressive może nieco intensywniej uprawiać glebę na uwrociach oraz w tych miejscach, gdzie potrzeba uprawy trochę głębszej.