Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

NZ Mounted to wyposażony w zęby kultywator naczepiany na TUZ ciągnika, oferowany w szerokości roboczej 5 i 6 m. Dzięki zastosowaniu dyszla o innowacyjnej konstrukcji ta maszyna może zmieniać położenie niezależnie od ruchów ciągnika, co sprawia, że w porównaniu z typową maszyną ciągnioną doskonale się dostosowuje do nierówności pola.

VADERSTAD

BRONY ZĘBOWE

NZ MOUNTED 500-600

CARRIER NZ MOUNTED 500-600

Uprawa uwroci

Kultywator NZ Mounted wyposażono w skrętny dyszel o unikatowej konstrukcji, dzięki któremu można świetnie manewrować na polu. Dyszel jest zablokowany, gdy ciągnik jedzie prosto, a odblokowany, gdy operator ciągnika skręca.

Na uwrociach kultywator pozostaje w położeniu roboczym, co pozwala oszczędzić czas, a przy tym usunąć ślady po kołach.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Niewielkie obciążenie ciągnika

Kultywator NZ Mini naczepia się na TUZ ciągnika za pomocą układu połączenia równoległego, co zapewnia szybką gotowość do pracy i doskonałą zwrotność maszyny.

Po złożeniu kultywatora jego szerokość transportowa wynosi zaledwie 2,05 m. Z powodu małego ciężaru maszyny wymogi co do układu hydraulicznego używanego do jej unoszenia nie są wielkie.

Precyzyjnie utrzymana głębokość uprawy

W kultywatorze NZ Mini zastosowano koła podporowe przesunięte względem siebie (w układzie nazywanym przez nas OffSet), co zapewnia, że maszyna stabilnie spoczywa na podłożu, a tym samym gwarantuje tę samą głębokość roboczą zębów z wszystkich belek.

Dzięki wykorzystaniu opon z bieżnikiem ciągnikowym nie dochodzi do spychania gleby, a duża średnica kół podporowych zapewnia utrzymanie żądanej głębokości roboczej i płynność jazdy.