Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Rexius 650-1230 to wał uprawowy o konstrukcji zapewniającej wielką wytrzymałość. Oferujemy te maszyny w sześciu różnych modelach o szerokości roboczej wynoszącej od 6,5 m do 12,3 m. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja gwarantuje długą żywotność maszyny i maksymalną produktywność czasu spędzanego na polu. Ciężar przypadający na każdy metr szerokości roboczej może dochodzić aż do 650 kg, co pozwala uzyskać optymalną konsolidację gleby.

VADERSTAD

WAŁY

REXIUS 650-1230

CARRIER REXIUS 650-1230

Unikatowe zawieszenie gwarantuje maksymalną żywotność

Elementy gumowe zastosowane w obejmach łożysk w układzie zawieszenia wału amortyzują naprężenia i drgania powstające podczas przejazdu. Nie dochodzi dzięki temu do mocnych wstrząsów powodujących znaczne naprężenia, a to oznacza spore wydłużenie żywotności łożysk, pierścieni wału oraz ramy głównej całej maszyny.

W osłonach łożysk zastosowano podwójne uszczelki, aby je chroniły przed pyłem.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Świetna okazja, by zebrać dostrzeżone kamienie

Wałowanie niejednokrotnie stwarza doskonałą możliwość oczyszczenia pola z kamieni, które pojawiły się na powierzchni wskutek uprawy albo działania mrozu.

W wyposażeniu standardowym znajdują się skrzynie pozwalające łatwo i szybko zebrać wiele kamieni. Po wałowaniu pole jest przygotowane do siewu albo zbiorów, a kamienie już nie stwarzają zagrożenia dla maszyn.

Włóka CrossBoard Heavy zapewnia optymalne wyrównanie pola

Włóka CrossBoard Heavy rozbija grudy gleby i wyrównuje powierzchnię pola. Dzięki zastosowaniu listwy stabilizującej podwójnego działania to narzędzie wyrównuje pole jeszcze skuteczniej.

Pracą włóki CrossBoard steruje układ hydrauliczny złożony z siłownika sterującego i siłowników wykonawczych (master and slave), który zapewnia równomierną pracę wszystkich sekcji tego narzędzia, ponieważ precyzyjnie utrzymują żądaną głębokość roboczą w każdym punkcie.