Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Agregat uprawowo-siewny Rapid A 400-800S z pneumatycznym systemem dozowania nasion to potężna maszyna o olbrzymich możliwościach. Maszyna pod każdym względem jest przygotowana na nadchodzące wyzwania rolnictwa przyszłości. Trzy modele oferowane w tej rodzinie produktów to agregaty przeznaczone wyłącznie do siewu nasion, wyposażone w precyzyjny układ dozujący zapewniają niesłychaną dokładność siewu.

VADERSTAD

SIEWNIK

RAPID A 400-800S

RAPID A 400-800S

Precyzyjny układ dozujący

W zbiorniku nasiennym materiał siewny jest pneumatycznie kierowany do układu dozującego o napędzie hydraulicznym.

Układ dozujący Fenix działa w zakresie od 1,5 kg/ha do 500 kg/ha bez konieczności wymiany żadnych elementów. Ponieważ zastosowano hydrauliczny napęd tego układu, można odmierzać bardzo duże ilości materiału siewnego bez zmniejszania prędkości przejazdu.Dmuchawa zintegrowana ze zbiornikiem nasiennym charakteryzuje się niską prędkością obrotową, co oznacza małe zużycie paliwa i cichą pracę. Umieszczono ją na znacznej wysokości, dzięki czemu nie wciąga dużych ilości pyłu i resztek pożniwnych, a to przyczynia się do wyraźnego zwiększenia precyzji siewu.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Jedna maszyna, wiele możliwości

Do wielkich atutów agregatów Rapid 300-400C/S należy wszechstronność, którą wnoszą do gospodarstwa. Gdy na agregacie Rapid umieści się urządzenie BioDrill, zyskuje się nowe możliwości. Jednocześnie z wysiewaniem głównej rośliny uprawowej można bowiem z siać wsiewki, trawy i koniczyny, rośliny o małych nasionach czy rośliny okrywowe albo rozprowadzać mikrogranulat. Dzięki układowi dozującemu o unikatowej konstrukcji agregat Rapid zapewnia imponujące wyniki w każdych warunkach.

Z myślą o operatorze

Projektując nowoczesną konstrukcję agregatów Rapid 300-400C/S, nasi inżynierowie mieli na uwadze prostotę obsługi i łatwy dostęp do wszystkich elementów tych maszyn.Dzięki dużym podestom, na które można wejść z każdej strony agregatu, operator zyskuje nieograniczony dostęp do skrzyni nasiennej, układu dozującego oraz innych istotnych elementów maszyny.Wykorzystujący tablet iPad system sterowania Väderstad E-Control znacznie ułatwia kalibrację. Skrzynię nasienną z dużym otworem załadunkowym napełnia się szybko i bezproblemowo.