Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

W agregatach uprawowo-siewnych należących do rodziny Rapid A 600-800C/J zastosowano pneumatyczny system dozowania nasion, który zapewnia olbrzymią wydajność siewu. Maszyny te oferujemy albo w wersji do siewu kombinowanego (modele Rapid A 600-800C), albo w wersji przeznaczonej wyłącznie do siewu nasion (modele Rapid A 600-800J). Wszystkie modele wyposażono w olbrzymie zbiorniki nasienne o pojemności 6000 litrów.

VADERSTAD

SIEWNIK

RAPID A 600-800C/J

RAPID A 600-800C/J

Rapid to agregat uprawowo-siewny, który przygotowuje glebę do siewu, wyrównuje powierzchnie pola, wysiewa i konsoliduje glebę w jednym przejeździe. Zapewnia niezawodny siew przy dużej prędkości roboczej. Prostota konstrukcji, połączona z wysoką jakością maszyny gwarantuje długą żywotność i niskie koszty eksploatacji. Siew bezpośredni, uprawa uproszczona lub siew po orce - Rapid sprawdzi się we wszelkich warunkach.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Szybkie napełnianie zbiornika

Aby zapewnić maksymalną produktywność czasu spędzanego na polu, zastosowano bardzo duży otwór zasypowy w zbiorniku, co umożliwia szybkie napełnienie materiałem siewnym i nawozem.

Duży podest umieszczony z boku maszyny zapewnia nieograniczony dostęp do całego zbiornika. Plandekę zbiornika operator otwiera, stojąc na ziemi, a to pozwala zaoszczędzić czas.

Funkcja wyłączania połowy siewnika należy do standardowego wyposażenia agregatów Rapid 300-400C/S. Funkcję tę operator włącza z kabiny ciągnika (YM18).

Przy pracy na polu o nieregularnym kształcie pozwala ona uzyskać spore oszczędności.

Rolnicy systematycznie korzystający z tej funkcji bardzo sobie cenią to, że mogą zaoszczędzić nawet do 5% materiału siewnego i nawozu, a przy tym uzyskać najlepsze warunki rozwoju roślin w początkowej fazie.

Zaprojektowany z myślą o doskonałych wskaźnikach wydajności

Cechujący się wielką efektywnością pracy układ dozujący Fenix o napędzie hydraulicznym pozwala siać nasiona wszelkich rozmiarów, a do tego działa w zakresie od 1,5 kg/ha do 500 kg/ha bez konieczności wymiany żadnych elementów.To oznacza, że układ dozujący nigdy nie będzie podzespołem, który ograniczy zwiększenie wydajności albo wymusi ograniczenie dużej prędkości przejazdu.