Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

BioDrill to niewielkie urządzenie montowane na agregatach uprawowych i kultywatorach oraz agregatach uprawowo-siewnych Väderstad. Gdy zastosuje się ten siewnik, nasze maszyny stają się jeszcze wszechstronniejsze.

BioDrill zapewnia doskonałe warunki rozwoju roślinom o małych nasionach, jednocześnie pozwalając obniżyć koszty ponoszone na materiał siewny i zachowując wilgoć zawartą w glebie.

VADERSTAD

SIEWNIKI NABUDOWANE

BIODRILL

SIEWNIKI BIODRILL

BioDrill wyposażono w radar służący do dokładnego pomiaru prędkości przejazdu w celu precyzyjnego dozowania materiału siewnego. Uzyskiwana dokładność siewu nie różni się od precyzji zapewnianej przez siewnik czy agregat uprawowo-siewny, co jest istotne przy wysiewaniu niewielkich ilości nasion na hektar lub przy siewie mieszanki nasion roślin okrywowych, w których nasiona mają różną wielkość.

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Precyzyjny radar

Urządzenie BioDrill wyposażono w precyzyjny radar mierzący prędkość maszyny, co zapewnia idealne utrzymanie dozowanej ilości nasion na hektar niezależnie od zmian prędkości przejazdu.

Korzyści wynikające z precyzyjnego utrzymania dawki nasion są oczywiste dla każdego rolnika.

BioDrill 180-250 – zastosowanie na maszynach nieskładanych

BioDrill 180-250 to napędzane hydraulicznie urządzenie stosowane z maszynami o sztywnej ramie o szerokości roboczej od 3 m do 4 m. Układ dozujący, z którego nasiona spadają pod własnym ciężarem, ma niewiele ruchomych elementów, dzięki czemu maksymalnie zredukowano niezbędne zabiegi konserwujące i zapewniono długą żywotność.

BioDrill 360 – zastosowanie z szerokimi maszynami

BioDrill 360 to urządzenie, w którym transport nasion odbywa się pneumatycznie. Urządzenie stosuje się z maszynami o szerokości roboczej dochodzącej do 12 m, ze składanymi sekcjami bocznymi.

Zastosowanie układu dozującego Fenix zapewnia niezawodne dozowanie nasion z doskonałą precyzją nawet, gdy zadana ilość wynosi zaledwie 1 kg na hektar.

 

Wydajna dmuchawa

BioDrill 360 wyposażono w potężną dmuchawę o napędzie hydraulicznym, która pozwala równomiernie rozprowadzać spore ilości nasion na dużej szerokości.

Dzięki zastosowaniu dmuchawy o wielkiej mocy uzyskuje się niezmienne wyniki siewu w każdych warunkach glebowych.

Łatwa obsługa

BioDrill wyposażono o sporej pojemności zbiornik, do którego dostęp poprzez zastosowane stopnie i podest jest zawsze łatwy, wygodny a co najważniejsze bezpieczny.

Gdy urządzenie BioDrill współpracuje z siewnikami Väderstad, można je zintegrować w celu wykorzystania tego samego systemu sterowania, ale można również używać oddzielnej konsoli sterującej. Kalibracja nie przysparza kłopotu i trwa zaledwie minutę. Przeprowadza się ją za pomocą pilota zamocowanego na BioDrill.

Łatwy w obsłudze i bezproblemowy w konserwacji system zapewnia znaczną oszczędność czasu.