Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Tempo F to ciągniony siewnik do siewu punktowego prowadzonego z dużą prędkością. Oferujemy go w wersjach z sześcioma i ośmioma sekcjami wysiewającymi. W wyposażeniu dodatkowym można zamówić układ dozowania nawozu. Dzięki umieszczeniu kół podporowych w optymalnym miejscu i odpowiedniemu ich kształtowi zapewniono utrzymanie głębokości siewu z bardzo dużą precyzją. Siewnik Tempo F pozwala wysiewać nawóz z wielką wydajnością. Poszczególne sekcje wysiewające można odłączać indywidualnie, dzięki czemu oszczędza nawóz.

VADERSTAD

SIEWNIKI PUNKTOWY

F 6-8

SIEWNIKI PUNKTOWY

F 6-8

Siewnik Tempo wprowadzony na rynek przez firmę Väderstad to maszyna najnowszej generacji służąca do prowadzenia siewu precyzyjnego z dużą prędkością. Siewnik ten zapewnia bezkonkurencyjną precyzję przy dwukrotnie wyższej prędkości w porównaniu z siewem przy użyciu tradycyjnych siewników punktowych. Tempo sprawdzi się doskonale we wszelkich warunkach – w systemie uprawy uproszczonej czy w tradycyjnym systemie orkowym. Tempo to gwarancja wyrównanych wschodów, czyli zapewnienie najlepszych warunków rozwoju roślin.

 

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Siew precyzyjny dla każdego gospodarstwa

Siewnik Tempo projektowano tak, aby mógł współpracować z większością ciągników. Wymagania co do układu hydraulicznego są niewielkie, maszynę wyposażono w samowystarczalny elektryczny układ zasilania, zapotrzebowanie na moc również jest niewielkie.

Gdy korzysta się z ciągnionego siewnika Tempo F z możliwością zastosowania w nim dmuchawy napędzanej za pomocą wału odbioru mocy, ciągnik przestaje być czynnikiem ograniczającym możliwości prowadzenia siewu punktowego z wielką precyzją.

Dużej pojemności zbiornik nawozowy

Siewnik Tempo F można wyposażyć w duży zbiornik do nawozu oraz nawozowe redlice talerzowe. W zależności od modelu maszyny zbiornik ma pojemność 1275 albo 1700 litrów.

Zastosowany w siewniku podest umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do tego zbiornika, a duży otwór zasypowy umożliwia szybkie napełnienie, a tym samym wydłużenie czasu efektywnie spędzanego na polu.

Elektryczny napęd układu dozującego nawóz pozwala na zmianę ilości dozowanego nawozu.

Podobnie jak sekcje wysiewające nasiona, można wyłączać poszczególne sekcje nawozowe. Pozwala to uzyskać optymalne rezultaty na polach o nieregularnych kształtach.Ponieważ w układzie dozowania nawozu znajdują się krótkie przewody, czas reakcji jest niezwykle szybki.

Dzięki tym możliwościom zapewnia się takie same warunki rozwoju wszystkim roślinom i ponosi niższe koszty nawożenia.

Inteligentny układ dostosowania położenia kół

W siewniku Tempo F 8 z ośmioma sekcjami wysiewającymi zastosowano cztery koła podporowe, które są sprzężone w jeden układ hydrauliczny.

Taka konstrukcja sprawia, że na polu nacisk wywierany na wszystkie koła pozostaje taki sam, dzięki czemu zapewniono większą płynność jazdy na nierównym polu.