Copyright © 2020   
Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. 
 Wszelkie prawa zastrzeżone.

KLAUZA INFORMACYJNA | POLITYKA PRYWATNOŚCI   |  STATUS DUŻEGO PRZEDSIĘBIORCY

Zbiornik nawozowy FH 2200 montowany na przodzie ciągnika umożliwia precyzyjny wysiew nawozu jednocześnie z siewem nasion. Zbiornik o pojemności 2200 litrów wyposażony jest w elektryczny system dozujący Fenix III i doskonale sprawdza się przy pracy z dużą prędkością. FH 2200 pozwala w pełni wykorzystać potencjał siewnika Tempo.

VADERSTAD

ZBIORNIK PRZEDNI

FH 2200

ZBIORNIK PRZEDNI

FH 2200

Siewnik Tempo wprowadzony na rynek przez firmę Väderstad to maszyna najnowszej generacji służąca do prowadzenia siewu precyzyjnego z dużą prędkością. Siewnik ten zapewnia bezkonkurencyjną precyzję przy dwukrotnie wyższej prędkości w porównaniu z siewem przy użyciu tradycyjnych siewników punktowych. Tempo sprawdzi się doskonale we wszelkich warunkach – w systemie uprawy uproszczonej czy w tradycyjnym systemie orkowym. Tempo to gwarancja wyrównanych wschodów, czyli zapewnienie najlepszych warunków rozwoju roślin.

 

Zainteresowany?
Wyślij nam wiadomość
Odwiedź nas lub zadzwoń!
Imię:
Nr telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
ul. Magazynowa 2
86-200 Chełmno
+48 664 144 575
chelmno@agro-siec.pl

KATALOG PRODUKTU

Koła transportowe do szerszych modeli

Do siewników Tempo R 12 i Tempo R 18 w wyposażeniu dodatkowym oferujemy koła transportowe oraz dyszel. Takie rozwiązanie ułatwia transport między polami pomimo znacznej szerokości roboczej tych maszyn. Szerokość transportowa wynosi wtedy niecałe 3 m.

Pełna kontrola pod Twoimi palcami

Układ sterowania Väderstad E-Control oparty na tablecie iPad bezprzewodowo dostarcza informacje o każdym ziarniaku przemieszczającym się od układu dozującego do bruzdy nasiennej. Uzyskujemy dane odnośnie jakości siewu, pominięć, podwójnie wysianych, odległości w rzędzie i dawki siewu.

Wykorzystując E-Control można zdalnie konfigurować i kalibrować maszynę, jak również łatwo kontrolować w czasie rzeczywistym.

Aktualizacja oprogramowania odbywa się szybko i łatwo, co pozwala na korzystanie z najnowszych modyfikacji i udogodnień oprogramowania w krótkim czasie po ich wdrożeniu.

Precyzyjny system dozowania nowej generacji

FH 2200 jest wyposażony w przyjazny użytkownikowi system dozujący Fenix III, do którego dostęp jest łatwy. Zbiornik może dozować wysokie dawki, nigdy nie ograniczając wydajności.Wraz z silną dmuchawą o napędzie hydraulicznym, FH 2200 zapewnia równomierne rozmieszczenie nawozu nawet przy dużych prędkościach roboczych.Ważną cechą Fenix III jest miękki wałek dozujący, który uszczelnia system, co zmniejsza zapotrzebowanie na powietrze, a tym samym oszczędza paliwo.

Duży i łatwy do napełniania zbiornik

Pochylenie przedniej części zbiornika zapewnia kierowcy dobrą widoczność. Szeroki otwór zasypowy i wbudowany stopień ułatwiają napełnianie.Opcjonalny zbiornik FH 2200 może być wyposażony w dodatkowe obciążniki, które dociążają przednie koła polepszając tym samym trakcję.

Zintegrowany system sterowania

Gdy FH 2200 współdziała razem z Tempo, łącząc się z bramką gateway.Umożliwia to sterowanie pracą FH 2200 i Tempo za pomocą tabletu iPad i systemu sterowania Väderstad E-Control lub terminalu ISOBUS ciągnika.