Ciągniki rolnicze

John Deere 5067E

Kompaktowy ciągnik John Deere 5067E dzięki swojej zwrotności i sile upora się sprawnie z wykonaniem każdego zadania w polu i gospodarstwie.

  • 3-cylindrowy silnik PowerTech E o pojemności 2,9 l z turbosprężarką
  • Maksymalna moc (wg dyrektywy 97/68/WE): 68 KM (50 kW)
  • Uniwersalna przekładnia PowrReverser™ 24F/12R lub 12F/12R
  • Elektryczny układ szybkiego podnoszenia i opuszczania (EQRL) umożliwiający bezwysiłkowe sterowanie osprzętem
  • Platforma izolowanego stanowiska operatora bez kabiny
Zapytaj o cenę
 john deere 5067e

Więcej o 5067E

Ciągnik John Deere 5067E – osiągi

Silnik oddaje do dyspozycji moc 68 KM. Maksymalny moment obrotowy uzyskuje już przy 2100 obr/minutę, co pozwala ograniczyć spalanie. Niezwykle wygodna liniowa zmiana biegów podczas jazdy do przodu i cofania to zasługa uniwersalnej przekładni PowrReverser™. Zmiana kierunku jazdy możliwa jest bez użycia sprzęgła dzięki elektrohydraulicznemu rewersowi. Do spełnienia norm emisji bez konieczności stosowania dodatków wystarczą system recyrkulacji spalin (EGR) i filtr cząstek stałych (DPF). Części przystosowane do pracy w ciągnikach o mocy 100 KM zastosowane w ciągniku 5067E, gwarantują długie i bezawaryjne działanie.

John Deere 5067E – komfort

Przestronna kabina zapewnia doskonałą widoczność, a komfortową pracę zapewniają klimatyzacja i pneumatycznie amortyzowany fotel. Przejrzyste cyfrowe wskaźniki i prawostronna konsola z elementami sterującymi pozwalają wygodnie sterować ciągnikiem i jego osprzętem.

Zwrotny i wszechstronny ciągnik John Deere 5067E

Niewielkie wymiary tej maszyny umożliwiają swobodnie poruszanie się w ograniczonych przestrzeniach, a odpowiednia moc pozwala na podnoszenie ciężkich ładunków, dlatego tak dobrze nadaje się ona do pracy z ładowaczem czołowym. Aby bez wysiłku podnosić i opuszczać przyłączone narzędzie podczas zawracania, zastosowano elektryczny układ EQLR. Sprawne przemieszczanie się między polami zapewnia możliwość jazdy z prędkością 40 km/h, a podczas realizacji zadań transportowych bezpieczeństwo podnosi hydrauliczny hamulec przyczepy.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty