ciągniki rolnicze john deere

Szeroki wybór

Ciągniki John Deere

Coraz bardziej zaawansowane technologie, coraz większa wydajność – rolnictwo dawno już przestało opierać się na pracy ręcznej i intuicji. Dzisiaj to działalność, którą zajmują się profesjonaliści, a dla profesjonalistów liczy się najlepsza jakość, dlatego zgodnie wybierają ciągniki rolnicze John Deere.

 

Ciągniki John Deere

To maszyny cieszące się uznaniem najbardziej wymagających użytkowników. Kompaktowe ciągniki – np. z serii 6M – łączą niezwykłą zwinność z wydajnością. Doskonale nadają się do codziennego użytku w mniejszych gospodarstwach rolnych. Z kolei ciągniki z serii John Deere 9 to urządzenia rozwijające moc dochodzącą do 700 koni mechanicznych. Potężne, bezkompromisowe i wydajne – gotowe z łatwością sprostać najcięższym wyzwaniom nawet w największych gospodarstwach.

Ciągnik John Deere – niezawodność, moc i efektywność w jednym

Zaprojektowane na bazie wieloletnich doświadczeń zbieranych na całym świecie przez konstruktorów John Deere, traktory w charakterystycznym zielonym kolorze stały się synonimem wydajności i niezawodności. To rozwiązania przetestowane w najtrudniejszych warunkach. Opracowane w taki sposób, aby każdy ciągnik John Deere idealnie wywiązywał się ze stawianych przed nim zadań. Rodzaj pracy nie ma znaczenia. Niezależnie od wszystkiego, można mieć pewność, że traktory z jeleniem w logo poradzą sobie z nią wyśmienicie.

To dlatego producent zadbał zarówno o parametry techniczne, jak i walory użytkowe. Dzięki temu każde zadanie wykonuje się jeszcze łatwiej i sprawniej – a poprowadzić ciągniki John Deere to prawdziwa przyjemność. Jeśli dodać do tego legendarną wprost niezawodność amerykańskich maszyn, powstają urządzenia doskonałe. Urządzenia, na których można polegać. John Deere to także wzorowa dostępność części zamiennych oraz serwis i wsparcie w każdej sytuacji – to gwarancja, że maszyny zawsze staną na wysokości zadania.

Bo rolnictwo to nie miejsce na nieprzewidziane przestoje i awarie. Czas ma szczególne znaczenie, a niektórych działań nie można odkładać na później. Dlatego tak ważny jest niezawodny park maszynowy – specjalność amerykańskiego producenta.

Ciągniki rolnicze John Deere – silniki dostosowane do maksymalnej efektywności rolnictwa

Trudno o bardziej frustrującą sytuację niż niedobór mocy spowalniający pracę i krzyżujący plany, co nie tak rzadko spotyka starsze czy słabsze traktory. W przypadku marki John Deere – Agro-Sieć Maszyny jest jej oficjalnym importerem – takie ryzyko nie wchodzi w rachubę.

Już nawet najmniejsze maszyny wyposażone zostały w silniki, które zapewniają im sprawne poruszanie się nawet przy dużym obciążeniu. Łączą moc z wydajnością, gwarantując doskonałą efektywność. Postaw na ciągniki rolnicze John Deere i miej pewność dobrze wydanych pieniędzy. To inwestycja, która się opłaca. Oszczędzaj czas i paliwo. Obserwuj plony, które wzrastają dzień po dniu – a wszystko to z poczuciem dobrze wykonanej pracy.

Nowoczesne jednostki napędowe to także ekologiczne rozwiązania wymagające mniej paliwa i pozwalające ograniczyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Gdzie jak gdzie, ale właśnie w rolnictwie świadomość ekologicznych wyzwań jest najwyższa. Nowoczesne, inteligentne rolnictwo to więc nie

tylko optymalizacja nawożenia czy maksymalizacja zysków, ale też dbałość o środowisko. Dzięki maszynom John Deere wszystkie te cele da się pogodzić.

John Deere Traktory – wyjątkowe doświadczenie z użytkowania

Każda praca męczy, ale obsługa maszyn rolniczych nie powinna być dodatkowym wyzwaniem. Dlatego traktory John Deere zaprojektowane zostały z myślą o użytkownikach. Do ich dyspozycji oddano przestronne kabiny z panoramicznym widokiem oraz intuicyjne systemy pozwalające sterować każdą funkcją maszyny. Nie potrzeba w tym celu wielu dni nauki – wystarczy chwila, aby zorientować się we wszystkim, co istotne. Zamiast marnować czas na długotrwałe zgłębianie zawiłości instrukcji obsługi, można skoncentrować się na tym, co najważniejsze – na działaniu.

Do obsługi traktorów John Deere oddelegowano ekrany dotykowe stanowiące część unikatowego rozwiązania CommandCenter, dzięki któremu operator jest w samym środku wydarzeń. Podejmuje decyzje, a skróty klawiszowe pozwalają jeszcze szybciej i wygodniej przekazać maszynie każde polecenie. Wszystko to zaś wygodnie siedząc w dopracowanym do perfekcji fotelu eliminującym wstrząsy i ruchy pionowe – dla komfortu i ergonomii. Dla wygody i bezpieczeństwa. Dystrybutor marki John Deere, Agro-Sieć Maszyny, to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalny importer zapewniający sprzedaż, serwis oraz pełne wsparcie na każdym etapie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój nowy ciągnik John Deere już dziś!

Oferta Agro-Sieć Maszyny