Ciągniki rolnicze

John Deere 6090M

Niewielki i niespotykanie zwrotny ciągnik o małym rozstawie osi to najlepszy partner do prac z ładowaczem czołowym. Także inne zadania charakterystyczne dla gospodarstw hodowlanych nie będą dla niego problemem.

  • Maksymalna moc 100 KM (73 kW) (ECE-R120) + 14 KM (11 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 5,75 t masy wysyłkowej przy rozstawie 2,4 m
Zapytaj o cenę
john deere 6090m

Więcej o 6090M

John Deere 6090M – osiągi

Czterocylindrowy silnik daje nam do dyspozycji 100 KM, a dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą, podczas transportu lub pracy z WOM możemy liczyć na 114 KM. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus, lub przekładnię z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™. Pozwala ona na stałe przekazywanie mocy podczas jazdy z prędkością od 40 km/h. Po osiągnięciu zadanej prędkości obroty silnika automatycznie spadają do minimalnej wartości potrzebnej do utrzymania prędkości. Skutkuje to zmniejszonym spalaniem i redukcją hałasu. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580-1680 obr/min

6090M – John Deere to komfort

Dzięki panoramicznemu dachowi i większym niż kiedykolwiek przeszkleniom widoczność z amortyzowanego fotela operatora jest bezkonkurencyjna. Ma to kolosalne znaczenie dla wygody pracy z ładowaczem czołowym. Mechaniczne zawieszenie kabiny tłumi wibracje, a zastosowanie niezależnego zawieszenia TLS™ gwarantuje doskonałe wrażenia z jazdy. Powyższe czynniki zapewniają komfort w kabinie o wielkości 2,7m3 gwarantującej niezrównaną widoczność.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6090M

Nowa kompaktowa konsola CommandARM™ z programowalnym joystickiem pozwala bez trudu zapanować nad funkcjami ciągnika. Wszystkie najważniejsze elementy sterujące są w zasięgu ręki. Wyświetlacze pomagają kontrolować stan maszyny, a dotykowy ekran pozwala w łatwy sposób zarządzać ciągnikiem i jego osprzętem.

Silny i zwrotny 6090M

Kompaktowy ciągnik o niezwykle małym promieniu skrętu (4,35 m) to doskonała inwestycja dla wszystkich, którzy muszą poruszać się w ciasnych przestrzeniach gospodarstwa. Dzięki tylnemu podnośnikowi o udźwigu sięgającemu 5,7 t John Deere 6090M z łatwością radzi sobie nawet z największymi narzędziami.

 

 

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki rolnicze John Deere i maszyny z naszej oferty