Ciągniki

John Deere 6100M

Kompaktowy ciągnik średniej mocy, posiadający mały rozstaw osi idealnie sprawdzi się w gospodarstwie hodowlanym ze względu na swoją niespotykana zwrotność. Jest też niezastąpiony przy do zadawaniu pasz, belowaniu, koszeniu czy przetrząsaniu.

  • Maksymalna moc 111 KM (81 kW) (ECE-R120) + 14 KM (11 kW) IPM
  • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
  • 5,75 t masy wysyłkowej przy rozstawie osi 2,4 m
Zapytaj o cenę
john deere 6100m

Więcej o 6100M

John Deere 6100M – osiągi

Czterocylindrowy silnik generuje 111 KM, a system inteligentnego zarządzania mocą pozwala zwiększyć ją o 14 KM podczas transportu lub pracy z WOM. Do wyboru mamy sprawdzone i efektywne przekładnie Powrquad™ Plus, Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus, lub przekładnię z bezstopniową regulacją prędkości AutoPowr™. Pozwala ona na stałe przekazywanie mocy podczas jazdy z prędkością 40 km/h. Po osiągnięciu zadanej prędkości obroty silnika automatycznie spadają do minimalnej wartości potrzebnej do utrzymania prędkości. Skutkuje to zmniejszonym spalaniem i redukcją hałasu. Przekładnie Autoquad™ Plus i CommandQuad™ Plus posiadają opcję EcoShift gwarantującą wysoką prędkość jazdy i niską prędkość obrotową silnika w zakresie 1580 – 1680 obr/min.

6100M – John Deere to komfort

Bezkonkurencyjna widoczność z kabiny ciągnika 6100M jest między innymi efektem zastosowania panoramicznego dachu, co bardzo ułatwia prace z ładowaczem czołowym. Bezobsługowe, mechaniczne zawieszenie kabiny i pneumatycznie amortyzowany fotel chronią operatora przed wibracjami. Dopełnieniem dbałości o jego komfort jest zawieszenie TLS™. Wszystko to pozwala redukować negatywny wpływ zmęczenia na efektywność pracy operatora. Powyższe czynniki zapewniają komfort w kabinie o wielkości 2,7 m3 gwarantującej niezrównaną widoczność.

Pełna kontrola nad ciągnikiem 6100M

Wyposażenie kabiny zostało tak zaprojektowane, by wszystkie najważniejsze przełączniki były pod ręką. Dzięki programowalnemu joystickowi, dotykowemu ekranowi i konsoli CommandARM™ bez trudu możesz kontrolować pracę ciągnika i jego osprzętu.

Silny i zwrotny 6100M

Niewielki ciągnik o niezwykle małym promieniu skrętu (4,35 m) doskonale sprawdzi się podczas manewrowania w ciasnych przestrzeniach. Tylny podnośnik o udźwigu sięgającemu 5,7 t pozwala na pracę z wykorzystaniem nawet z największych narzędzi.

Szeroki wybór

Zobacz inne ciągniki John Deere i maszyny z naszej oferty